• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Takhle mají vypadat kurníky!

    30 Times People Got Creative With Their Chicken Coops And Built These Gems | Bored Panda
    https://www.boredpanda.com/creative-chicken-coops-designs/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MATT: odtama jsem to ukradla, žejo :-D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MATT: mě by zajímalo, jak vypadají ty střeva zevnitř, protože když ti to vajgly s vodou zalepí, tak to můžeš vyhodit celý
    MATT
    MATT --- ---
    PALEONTOLOG: Mě na tom drásaj ty všude čouhající šrouby, i ve stříšce, imho tam bude zatejkat. Za tři roky vývoje by to ty vajgly mělo sbírat samo :))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEB: mě ještě překvapil ten zámek zespodu, skutečně design k užitku. jak píše MATT, to je fakt k hovnu. materiál nerez, aby ta sračka vydržela alespoň sto let a stála nějaký ty prachy
    je to taková kokotina, že se toho nejspíš dočkáme ve veřejný zakázce
    DEB
    DEB --- ---
    PALEONTOLOG: proste sracka, za tri roky, pokud by tedy meli mozek a pouzili ho, mohli vymyslet laser, který by kazdyho oskenoval a v pripade odhozeni nedopalku cigarety mimo kos by to dotycneho rovnou odprasklo
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEB:
    LOPIK: už vidím jak to tam soukaj ožralí vousáči po čtyřech ipách, neodklepneš do toho popel, skutečně Hutt for Butt
    DEB
    DEB --- ---
    nejvíc mě na tom sere ten název, bouda, bouda je pro psa, budka je pro ptaky, bože to jsou kreteni
    a dale je mi naprosto jasný, že to nikdo z těch dementu, co odhazuje nedopalky, nebude pouzivat, protože když je jim za hodně to hodit do obycejnyho koše s otvorem jako krava, už vidím jak se to snazi vtesnat do te male dirky
    byvh tohle klidne vyhlasila picovinou roku
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: tyvle okoun, bizar ve stylu nyxu. ja bych se ani nedivil, kdyby valna cast uzivatelu nyxu mela krome uctu na fejsiku, instaci, twitru mela ucet i na okounu... zbeznym pohledem neprihlaseneho mi jsou nektery ikony povedomy :D :D
    MATT
    MATT --- ---
    AMANT
    AMANT --- ---
    EZOP: popelniky bez pribehu rozdava kazdej pivovar, tady je potreba tu zakladni ideu upcyklovat, jsme v 21. stoleti.
    EZOP
    EZOP --- ---
    Co je špatného na popelníku?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    To je slušná debilita, to cigáro tam ani nejde normálně típnout nebo hodit.. Vtipný je, že ten launch trailer jim musel dát víc práce než celej ten debilní popelník.
    NOIK
    NOIK --- ---
    MATT: právě to je autentický slícování, maj na tebe dejchnout polozasunutý vzpomínky na pracovní výchovu, tzv. dílny
    MATT
    MATT --- ---
    ZUZKAOU: to se bude tak suprove vysejpat :)) odemknes odspodu a vajgly se na tebe vyriti do vsech smeru...
    a jak je to sesroubovany, takovej ucnovskej design. imho plechovou krabici jde slícovat bez jedinyho sroubku.


    GANDHI
    GANDHI --- ---
    asi jsem nasel diru na trhu - odkladiste debilnich napadu:p
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Na trh přichází budka na nedopalky – Bouda pro špačka | MediaGuru
    Na trh přichází budka na nedopalky – Bouda pro špačka | MediaGuru
    https://www.mediaguru.cz/clanky/2020/07/na-trh-prichazi-budka-na-nedopalky-bouda-pro-spacka/

    Bouda na špačka launch official
    Bouda na špačka launch official
    https://www.youtube.com/watch?v=Tnd8kiEUN7E&feature=emb_logo
    MHO
    MHO --- ---
    MHO: Jak jsem psal o tom barbershopu, tak nám v dubnu zkrachoval. Akorát tam stál tři měsíce prázdný, než jej začali likvidovat, takže jsem si toho nevšiml dřív.
    GREW
    GREW --- ---
    Chvilku sem ze začátku váhal, jestli to sem patří, ale pak sem narazil na fotku studenta v dílně a měl sem jasno :D https://www.novinky.cz/...otocykl-s-preklizkovou-kapotou-odkazuje-na-jawu-i-vaclava-laurina-40330431
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam