• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    K veterinari dorazili pani v kvetovany nocni kosili ostrihana na jezka, jeji potomek, ktery se po ni furt sapal a plazil, ackoliv byl sam pohybove plne funkcni, a buldocek jmenem Havel. Prej pan prezident. V jejich bajecnym svobodnym a milujicim svete je az po pul roce vlastnictvi psa napadlo, ze by bylo cool ukazat jej doktorovi, adekvatne tomu je pes neockovany, neodcerveny, necipovany... A adekvatne laskyplnemu materskemu pristupu venuje matka doktorovi asi tak 10 % pozornosti, dite behem navstevy asi dvacetkrat zvedne do naruce a zas postavi na zem a pes zatim zechcije tretinu ordinace. Inu, je to prezident.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GANDHI: tak opatrně, WS krouhač je skvělej
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MATT: tohle ale imho neni zadna hipsterina, spis klasickej bazmek ala WS krouhac nebo kosmo disk - na Amazonu k mani v nekolika variantach za bratru 100 babek
    DEB
    DEB --- ---
    MATT: hahahaaaaaaaa
    MATT
    MATT --- ---
    hipstři reinvetli sekyrku ;)

    This simple tool helps you to make firewood - GIF on Imgur
    https://imgur.com/uSoxkBj
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    A kdyby se do středu letokruhů toho špalku vrazil hřebík s datem narození, tak by se pak do jednotlivejch let mohly umisťovat špendlíky s popisovatelnou vlaječkou pro zaznamenání životních zvratů - třeba přečetl jsem knihu za svitu svíce, snědl jsem dobrý tofuburger a pod.

    Ať nežeru - artovej špendlík za pětikilo?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GANDHI: jenze tomu chybi ten dyzajn a artovost!
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ERRTU: Každý špalek má přeci příběh!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    YAZZMAN: 35000,- z fleku a jeste se o to budou fackovat. a to ani nechci domyslet kdyby mel kazdy spalek pribeh.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VYHULENY_UFO: ja nevim, nakoupit coby seslicky reznicky spalky tak budu originalnejsi a jeste to bude lip vypadat:) a jeste furt me to vyjde lacinejs
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    A ted si predstavte, kdyby je jeste zalili epoxidem...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: tyvle, ja si to musel hodit do prohlizece


    Designové stoličky Block Hocker Round ◼ Designpropaganda
    https://www.designpropaganda.cz/skupina/designove-stolicky-block-hocker-round

    jako dat pet litru za spalek, kterych jsou plny lesy :D :D :D

    MATT
    MATT --- ---
    MHO:





    MHO
    MHO --- ---
    GANDHI: Pán mne pak ještě v chatu tak jemně naznačil, že jsem socka a že mají spoustu zákazníků co cituji: "vidí hodnotu v artovosti a originalitě"
    MHO
    MHO --- ---
    V hlavě mi běží, jak by tahle lampa na špalku vypadala v tom legendárním intru od Pixarů. Jak se snaží poskakovat a táhne za zebou ten špalek.

    Pixar lamp intro from pixar movies HD 720p
    https://www.youtube.com/watch?v=PGKmexNTHNE
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MHO: heh, tak jsem schvalne pogooglil a srovnatelnou lampu clovek stezi poridi za vic jak 1500 - hadam, ze zbejvajicich 13,5k zblajzne ten bazmek na ukotveni do parezu:p
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    tak zase na to člověk dobře vidí, když štípe třísky
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    lol, ale vydelavat na dementech a jejich blbosi trestny neni :D
    MHO
    MHO --- ---
    LEDGE: I vy hlupáčku. Jenom samotná lampička stojí 15tisíc a ten špalek bude určitě s příběhem....

    Tohle si doma nespíchnete.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam