• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    VYHULENY_UFO: to je úplně jedno, princip je stejnej. Volezlej jouda co musí všechno vokolo komentovat a připadat si hrozne nad věci. A pak ještě foto na závěr do sbírky “trapaci co jsem dnes potkal”. Mazu si tuhle diskusi, jste curaci.
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    VYHULENY_UFO:
    proto sem stastnej se svoji 16let starou nokii :DD
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ANTONIN: tyvle, uz nehul. zijes v dobe internetu a fotaku v kazdym blbym cinskym telefonu.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    SHYLOCK: a ty jako chodíš po kavárnách a sledujes cizi lidi a fotis si je. Ty budeš taky dobrej curak.
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    DEB: platonicky ano :D
    DEB
    DEB --- ---
    vypadaji šťastně
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Tak aspoň si dobře pokecali..
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    na tenhle úlovek jsem hrdej. french press a nekonečný zírání do telefonu.fotit o 5min později tak to máte i s domácím chlebem s avokádovou pomazánkou na stole.

    PUGUSERES
    PUGUSERES --- ---
    DEFILA: Mě to teda nechybí, ale Bublině sem musel zakázat internety, aby to neobjevila ;-)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    DEFILA: vzpominam na kolegu ktery si poridil "kabelkoveho" psa, civavu nebo co a dostal skvely napad. doma si namontoval kameru aby ho mohl cely den pozorovat. zatim pohoda. situace se zvrhla v momente kdy se rozhodl ze si zprovozni i reprak tak aby na psejcka mohl zvatlat vzdalene kdyz neni doma.

    no, po dvou tydnech byl z psa neurotik ktery se snazil zachranit milovaneho pana ktereho nejaka svine nacpala do ty maly krabicky na stole :D kdyz prisel fyzicky domu, pes dostaval regulerni panicke ataky jak je mozny ze pred chvilkou mluvil ze stolu a ted vchazi do dveri. doslo to tak daleko ze ho pes doma poslouchal JENOM kdyz na nej mluvil pres ten reprak :)

    sumasumarum: jdi do toho a hlavne postuj progress :D
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    TOBIAS: obousmerna komunikace přes kameru, přesně to mi s naším psem chybí:))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TOBIAS: vsak pisu: boudy OD 130 000 :D
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    VYHULENY_UFO: 130 ticek je ale jen za soc verzi

    Příplatky

    Vytápěcí set (vytápění + termostat + zásuvka s rozvaděčem)
    9 700,- Kč

    Kamera – obousměrná komunikace
    14 550,- Kč

    Další kamera – pouze obraz
    9 700,- Kč

    Cedrové dřevo místo modřínu
    20.000,- Kč

    Zimní vchodová plenta
    5.000,- Kč

    Protiskluzová střecha (model JESPER, FATIMA)
    20.000,- Kč

    Doprava
    Vyzvednutí na provozovně v Liberci
    zdarma
    Doprava Deluxe Čechy, Morava
    zdarma

    * Obsahuje osazení boudy na místo určení, zprovoznění kamery (kamer) – instalace kamery na místní síť, instalace softwaru a zprovoznění na mobilním telefonu

    Individuální barevný design stávajícího modelu – vizualizace

    Zpracování individuálního grafického návrhu – vizualizace dle poskytnuté fotografie

    (v případě realizace odečteno)
    5.000,- Kč

    Unikátní designový návrh boudy

    (v případě realizace odečteno)
    40.000,- Kč
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    EVILMIND: mozna prostor pro byznysplan? :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    VYHULENY_UFO: jsem docela urazenej, ze v jejich sekci pro kocky neni nic pres 20 litru :-(
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Boudy pro psy - Barnaby
    https://www.barnaby.cz/psi-boudy/

    //psi boudy od 130 000 kc....
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    VYHULENY_UFO: Tohle mne nepřestane fascinovat - kompostovatelný, ale dovezený z druhý strany zeměkoule
    JELENIPLOUTEF
    JELENIPLOUTEF --- ---
    SHPAGIN: Díky, já si už myslel, že jsem starej a nechápu nový trendy. Ale obsahově prostě o hovně. A to jsem nenáročnej a dřív mě NP bavil.
    SHPAGIN
    SHPAGIN --- ---
    Jinak kdo chce letální dávku hipsterství, ať si koupí Nový prostor. Jak tenhle časopis dokurvili, to nemá obdoby.
    Včera jsem si po dlouhé době koupil NP (po změně redakce před cca 3 lety jsem postupně přestal kupovat, nedalo se to) a jako hlavní téma pěstování pokojovek a kolem toho asi 5 - 6 příběhů různých karlínských (asi) "plantfluencerů" s příšernými banalitami ale o to lepšími fotkami (to zas uměj). Never more a chudáci prodejci (hlavně, že musejí nově povinně nosit NP vesty).
    SHPAGIN
    SHPAGIN --- ---
    KEL: křišťál
    intuice · jasnost · čistost

    Čistost!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam