• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    GREW
    GREW --- ---
    DEB: Precti si prosim jeste jednou, pozorne !!! vsechno !!! co jsem napsal. Nikde sem totiz nepsal, ze to, ze maji provozovnu v Karline je !!! jediny !!! duvod, proc je to hipsterina. Tech duvodu sem tam vypsal vic. A ani sem nikde nenapsal, ze vsechno v Karline je automaticky hipsterina. To je pouze tvuj spatny vyklad textu :) Tak mi prosim nevkladej do ust neco, co sem nenapsal :) (i kdyz velmi velka cast podniku a obchodu v Karline a kolem Letny hipsteriny jsou, to ze se na tydle dve mista hipsteri stahujou, to tak proste je, jo a btw. na Zizkov posledni dobou taky, takze i ty zaplivany pajzly tam, podle me, za chvilku vymizej a nahradi je neco gluten free organic redefinovanyho :) ).
    DEB
    DEB --- ---
    GREW: takze podle tvoji logiky, vse co je v karline a neni zaplivanej pajzl na zizkove, no v dnešní době spis na hostivari, je hipsterina, ok
    EZOP
    EZOP --- ---
    VYHULENY_UFO: Hlavně Otvírák na pivo je všechno okolo mě že jo
    GREW
    GREW --- ---
    DEB: Ja nepiju caj skoro vubec, ale u tehle veci, jako je kafe, caj, vino atd. delim na kvalitni/nekvalitni a chutna/nechutna, nepotrebuju k tomu mit tu habaduru okolo, tak jako se to ted vetsinou dela a hlavne neskacu na "mantru" lidi, ktery vydelavaj na hipsterstvi a to je, ze drahy = kvalitni. A sry, jestli sem tnul do zivyho, ale ja nerikam, ze Tea mountain neprodavaj kvalitni caje, ale celkove tim, kde maj provozovnu, jak ta provozovna vypada a jak se prezentujou je to proste hipsterina, to se muzes zlobit jak chces, tak to proste je :D Kdyby jejich bussines nebyl primarne cilenej na "podojeni" hipsteru, tak nemaj kramek v Karline a nepisou treba todle: "Obchod má vysoké stropy, je prosvětlený velkými okny a celý interiér je vyroben z masivního jasanového dřeva. Tato kombinace dodává místu vzdušnou, klidnou a projasněnou atmosféru. Druhým důvodem byla celková atmosféra rozvíjejícího se Karlína, který nabízí spoustu gastronomických zážitků v podnicích, které rezonují s naší filozofií kvality a hodnověrnosti nabízených produktů."....
    DEB
    DEB --- ---
    OMNIHASH: a take si nesmime plest puvod vyrobku s příběhem o tom, jak kdyz si koupis tento tlakovy hrnec, budes zit spokojený a šťastný život do akonani sveta, protože uz nebudes varit v nicem jinem
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DEB: chápu, když je zákazník elév, nemá cenu se mu snažit poradit na základě reálnejch vlastností produktů a jejich průnikem s jeho požadavkama, daleko větší efekt má mu nabulíkovat pohádky. Trošičku mi to připomíná mindset prodejců magickejch dek a hrnců, myslím, že se jim teď říká šmejdi.
    DEB
    DEB --- ---
    OMNIHASH: zakaznik, takovy ten obyčejný člověk co se v tom nepohybuje nerozumí tomu kdyz mu reknes Da Hong Pao, 2. kvalita, sklizeno druhou sklizeň 2020 v Chengcunu, musis mu říct tu basnicku za tím, jen abysme si rozuměli :)
    a tez souhlasim, ze si radeji caj pujdu koupit do tea mountain
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DEB: jasný, jestli si mám vybrat, jestli tomu rozumí víc člověk, kterej strávil dětství na plantáži a dalších 30 let se tím živí, nebo banda dvacetiletejch zhulenců z Žižkova s šíšou a Babiččinou Zahrádkou, není o čem váhat!
    MERIDION
    MERIDION --- ---
    OMNIHASH: Osobne jsem zazil a musim souhlasit :D
    To same na Jave ...
    Ale stejne me caj bavi jako produkt a odmitam propojeni s hipsterstvim :D
    DEB
    DEB --- ---
    GREW: ne kazdej je takovej ignorant jako ty co pije jemcu z alberta, ale stejne tak jako u vina te zajima puvod tak u caje tez, simple as that
    OMNIHASH: to protoze tomu nerozumí
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GREW: na obranu Tea mountain, tyhle čajový příběhy jsou tu evidentně vyžadovaný. Měl sem známýho číňana, co sem dovážel čaje, a byl z toho vždycky nešťastnej, kolik si musí vybájit historek o meditujících mnichách, aby se to tu prodalo, páč říct Da Hong Pao, 2. kvalita, sklizeno druhou sklizeň 2020 v Chengcunu bylo pro místní trh zásadně nedostatečný.
    MEZZANA
    MEZZANA --- ---
    MOUNTBATTEN: zkus Čajový ateliér v Krajinský, České Budějovice
    GREW
    GREW --- ---
    DEB: Karlín, redefinovaný jasanový kmeny jako sloupy, betonová stěrka, 300 druhů gluten free organic čajů s příběhem.... Jo, to sem určitě patří ;)
    DEB
    DEB --- ---
    MOUNTBATTEN: tea mountain
    MERIDION
    MERIDION --- ---
    OMNIHASH: Az budes v Ostrave zkus cajovnu U Sykorova mostu ... budes mile prekvapen a je jich vice :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MOUNTBATTEN: základní problém českejch čajoven je, že průměrnýmu návštěvníkovi je šestnáct, přišel s osmi pětkama a očekává matéčko a dvě hodiny v temným koutě, aby mohl pomuchlovat spolužačku.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    VYHULENY_UFO: myslis,ze cajovny zmrvili hipsteri?
    ja bych rekla,ze cesky cajovny jsou zmrveny od devadesatek (pocatku), kdy se z podivneho duvodu usoudilo, ze cajovna = hasisovy doupe. Batika, orientalni koberce, sezeni na zemi na zufach, kviliva "japonska" hudba, aroma vonnych tycinek, sisi....
    Popravde neznam cajovnu, tedy obcerstveni zamerene primarne na caj, ktere by vypadalo minimalisticky, vzdusny svetly prostor, stolky a zidle....
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    kéž by sem milovníci kávy kromě příběhů o správné přípravě přidávali alespoň selfíčka ;]
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    a jsem si delal srandu z hipsteru jeste pred tim, nez to zacalo byt cool !
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    GREW: no podle me to co rikas je pekna kravina. sam jsem do nejakyho takovyho kavovyho kramku chodil a byly tam proste funkcni veci pro milovniky kavy. zadny hispteriny. evidentne kafe nijak zvlast nepijes (nebo proste pijes nejaky defaultni) a proste o tom nic nevis
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam