• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    VYHULENY_UFO: tady bych jim asi věřil to, že Testovali veškeré hranice. Ale jinak je pravda, že Nusle jsou hipstrifikovaný až na půdu v posledních 5 letech.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: pritom na Slivenci je spolek KOS, marne cekam, ze zkrachujou a stale se drzj. proste se musis otacet a ne stat u pytle s buraky jak sulin a fotit se na instac..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OPERAHYPNO: hovno, by me zajimalo, komu v marketingovych pruzkumech vyslo, ze v cernych nuslich by mela byt tak vysoka koncetrace ezomatek lesan, jenz by oba podniky uzivily :D :D
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    VYHULENY_UFO: No já byl jak u vytržení, když v nuslích otevřeli dvě pobočky v jedný ulici
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    to je nejvic k smichu, hipsterska manzelka zamestnance z korporatu, ktera si hraje na prirodu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OPERAHYPNO: bezobalu tusim bylo na vinohradech na radhostsky. chodim celkem pravidelne kolem a nikdy jsem tam nikoho krome obsluhy nevidel. nechapal jsem smysl toho obchodu, ale asi aby manzelky a ezomatky lesany bohatych muzu z korporatu mely kde utracet jejich tvrde vydelany desetitisice...
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    SEDELAVLOKALE: předpokládám, že jste buď ti majitelé nebo jejich kamarádi.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    OPERAHYPNO: no, tak my jsme tam treba nakupovali a radi a ne vse bylo drahe. Kupovali jsme tam hlavne lusteniny, kokos, piskoty, mejdlicka. Neco tam kupovat neslo, bud blbost nebo fakt drahy. A ano, uz tam nenakupujeme, protoze jsme chteli byt vic v prirode a odstehovali jsme se z Prahy :D :D :D
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    SALAMAN: tohle je takovej ten městskej lib-hipster příštup alá sharingová firma která zaplavý přes noc město kolama.

    Testovali jsme veškeré hranice: co zkousne regulátor, co pro nás budou ochotni udělat dodavatelé i co snesou zákazníci.

    každopádně díky, strašně sem se pobavil a nejvíc asi tímhle:

    Cest, kterými od nás zákazníci odešli, je víc. Velká část z nich opustila Prahu. Lidé, kteří u nás nakupují, jsou ekologicky naladění, jsou ve spojení s přírodou, váží si třeba toho, že mohou trávit čas v lese.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    PUBLICURINATION: Obilí pěstovali přímo vzadu v kanclu.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    LOPIK: Mezi nimi a dodavateli kolovaly vratné obaly. Část zboží nešlo od dodavatelů nakupovat ve vratných obalech, tak brali větší balení, většinou papírové pytle, ze kterých pak vyráběli např. Kabelky, vonné tyčinky nebo kristusky.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    jakoze fakt k zadnimu vchodu prijela mouka v klasickem kilovem baleni a oni to jen vysypali do kade? Jako delal jsem si z toho takhle prdel a cynicky si to predstavoval. Byla to realita? Nebo to fakt prijelo vsechno v jenom pytli primo z mlejna? :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    My tomu doma říkali Drahokup a tam milá i ráda chodila. Než hipstery bych podle vlastních návštěv osazenstvo označil spíš jako velkoměstský lesany..
    Já nikdy nepochpil celej ten koncept - jako že to někde vzadu přesypou z obalů do toho jejich zásobníku, aby si to člověk mohl odnést v dalším vlastním obalu, proč tomu radši teda neříkali Dvaobaly, ale co už...
    JON
    JON --- ---
    SALAMAN: Nene, aspon na vinohradech to byly takovy mily hipsterky (jakoze obsluha, majitele nevim). Akorat ty ceny byly dost ulet - meli tam super levny vanocni stromecky, takovy az roztomile ohyzdny kostata z nejakejch prorezu za 250 korun, 2x jsem to tam kupoval. A posledne jsme si k tomu stromecku koupili nejaky bio slunecnicovy seminka na zobani a dve bio-hand-made-lokalni vicezrnny oplatky (jako 2x oplatka, ne dve baleni). Dohromady to stalo asi 550. Total ulet.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    VON_GILOTINE: Já myslel, že to spíš byli nějaký hipízáci, ne?
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    VON_GILOTINE: Akorát že vůbec. Hispteřinu nerozporuju, byls tam někdy?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Qq, vubec to nebude debilnim hipszerstvim a tim ze tam vsechno bylo predrazeny asi tak na pet kvadratu, kilo mouky za stopade, tak určitě tvl...

    Přišel čas přiznat si, že to nedáme. Bezobalu po strmém vzletu končí v insolvenci - Aktuálně.cz
    https://magazin.aktualne.cz/bezobalu-konci/r~04bd6520279211eebc030cc47ab5f122/
    MATT
    MATT --- ---
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    N_I: triko Meshuggah, oh!
    N_I
    N_I --- ---
    moudre

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam