• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    sem tu nejak dlouho nevidel uloveneho hipstera/ku? nebo se pletu? wink wink... :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    VYHULENY_UFO: Jsou země, kde je rozvinutá pivní kultura a pivi se tam pije hlavně kvůli chuti, ne kvůli alkoholu.Třeba Belgie. Jinak u nás je to především normální alkoholismus, o tom žádná.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    pivo se snad pije ze stejnyho duvodu jako vino, ne? aby se hlavne clovek opil a to kolem jsou jen kecy. jo a nepiju zasadne nic, co zacina na Staro a po tech tzv kyselacich mam sracku. zlata plzen...
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    SALAMAN: já pivo nepiju vůbec, ale jeslti sem na něco alergickej tak na prostředí, ovzduší a prostupující narativ o kyseláčích a sourech. Takovýty kecy, jak řekl skvěle NOIK tzv. znalců, odvolávající positivní hodnocení hospody/akce/místa na to, že tam maj kyseláče.

    jinak nádr, to je takovej skanzen, že už tam snad neradi choděj i ty dědci
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    _IOB_: Proč se srát se rmutováním, když to pak chutná jako ovocná limonáda? Žádný sladový tělo, žádná chmelová hořkost nebo aroma, žádná chuť kvasnic. Jen zdlouhavě a složitě vyrobenej zkvašenej džus. Pamatuju si, jak se před lety všichni smáli Kubovi z Crazy Clowna, kterej sice přidává do piva často i bizarní suroviny, ale to pivo je vždycky čistý a pivní styl jasně rozeznatelnej, na rozdíl od těch debilních pastry sourů. Uběhlo pár let a posměváčci se trendu chytli jak hovno košile. Prachy z debilů holt nesmrděj, no :)

    Jinak nic proti kyselým pivním stylům. Rád si dám německý Gose nebo Berliner Weisse, když to bude bez toho pitomýho ovoce, který akorát ruší chuť piva. Anebo belgický spontánně kvašený piva, po tom se můžu umlátit...

    Jo a nesnáším slovo "kyseláč". Co to jako je, do píči? To je jak kdybych nachmelenejm ležákům a west coast IPA říkat třeba hořkáč.
    N_I
    N_I --- ---
    _IOB_: znalci? povídej to mě zajímá!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALAMAN: děkuji Ti náčelníku, že ses mě zastal!
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    oproti tomu treba v US si znalci pochutnaji (bez ironie)
    NOIK
    NOIK --- ---
    SALAMAN: tzv. kyseláče jsou lapákem i na tzv. znalce, který okázale dávaj najevo, že pitím tý kyselý sračky jsou hrozně tzv. open-minded
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    SALAMAN: ted jsi mi sebral veskere zbytky nadeje, ze se jeste v nasi kotlince napiji rizneho piva ;)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    PALEONTOLOG: Přesně, plzeň je průměrnej průmyslovej ležák, navíc s jednou konkrétní senzorickou vadou. Marketing jim ale funguje na jedničku. Nechci se o tom moc rozepisovat, už jsem tzv. plzínku pohejtil v několika diskuzích napříč nyxem.

    Větší zlo jsou snad už jenom pastry soury s yuzu, rebarborou, mákem, opičími chcánkami, enzymem ze sloního žaludku Pavla Palouše a výtažkem z koulí Adama Matušky AKA limonáda pro lidi, co jim sice nechutná pivo, ale taky se s nim chtěj fotit na instagram.
    MATT
    MATT --- ---
    PALEONTOLOG: to nejni o honbě za plzní, v krámu si ji fakt nekupuju, ale na nádru žádný třetí pivo nemaj..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MATT: honba za plzní je stejně zoufalá, jako hipsterská honba za craftbeery. upřímně se divím, že na ten marketing průměrnýho piva za nadpůrměrnou cenu ještě dneska někdo naskočí :-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MATT: Asi tak :)
    MATT
    MATT --- ---
    FRK_R23: já měl období, kdy jsem říkal, že na nádražce je jediný místo, kde ten staráč můžu, ale teď mi přijde divnej i tam. a naposledy jsem si myslel že piju staráč, ale prej to byla plzeň.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MATT: Mimochodem mně nevadí, že je výčepak jakej je. Mně vadí, že točí hnusný pivo.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MATT: Když jsem tam byl naposledy, tak tam bylo dost prázdno. Ale bylo to odpoledne.

    Prej tam mám pít Staropramen. To nevím :D
    MATT
    MATT --- ---
    FRK_R23: počkej, počkej, ten barman k tomu geniu neodmyslitelně patří.

    FRK_R23: dyť je tam pořád tam narváno..
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    FRK_R23: Chápu, nedokážeš si představit to ticho v 8:50 :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SALAMAN: Vzhledem k mé ikonce jistě chápeš mírný smutek na mé obrazovce :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam