• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    QWWERTY: podobne plati doporuceni nenechavat petky s vodou v aute..
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    GULAZ: ani prvni, ani posledni :))

    GULAZ
    GULAZ --- ---
    CUKI: to mam doma (dostal jsem to) a dobra rada: nenechavejte to na stole kam sviti primy slunce (coz je skoro kazdej, zejo).
    You can thank me later...
    DEB
    DEB --- ---
    CUKI: ale teda nebyla za dva litry :D
    DEB
    DEB --- ---
    CUKI: neni zadna novinka, takovou jsem si cca 5 let zpet koupila do prace na stul, abych az prijde kolega s debilni otazkou mu mohla vyvestit odpoved
    CUKI
    CUKI --- ---
    Věštecké koule - D 774 - KVDP 100
    https://www.dioptra.cz/vestecke-koule---d---774-kvdp-100

    není to asi jen pro hipstery, ale určitej nemalej průnik tu bude :-D
    MHO
    MHO --- ---
    MATT: doted jsem si myslel, ze jsem zkuseny houbar.

    Ale vidim, ze jsem jen ubohy zacatecnik, kteremu chybi uplne zakladni vybaveni! Jdu setrit na hul a kartacek na houby.
    MATT
    MATT --- ---
    GIRAFFKA: ONDRAT: ja proti slepy mrkvicce ani kocicce nic nemam, me irituje ta "salatovna".. ;)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MATT: videls nekdy mrkvicku s vocickama? Nevidel! Takze vsechny mrkvicky jsou slepy! Aha!
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    MATT: Kategorie houbařské potřeby!
    L4MA
    L4MA --- ---
    MATT: placacka na mouchy za 420.

    DEB
    DEB --- ---
    MATT: a to se vyplatí
    MATT
    MATT --- ---
    Hůl lísková - přírodní - leshoubeles
    https://www.leshoubeles.cz/hul-liskova-prirodni/
    klacek za 420 ;)
    XARGH
    XARGH --- ---
    VAGABUND: osobni doktor co ufetoval porazil Nemecko :DD
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    OPERAHYPNO: Dr. Morell ve skutečnosti utekl do Argentiny - to je známá věc. Málo se ale ví, že jeho vnuk je kytarista Tomaz Baptisto Morrelo.
    RATM je tedy kryptofašistická kapela.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    VYHULENY_UFO: no a kdyby nedošel stukka-tablet tak sedí s Morellem v bunkru do teď.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SALAMAN: ja myslim, ze toho ke konci zivota moc nejedl a vystacil si s tim, co mu naordinoval doktor Morell. Ostatne po amfetaminech, kokajnu a jinych mixech moc hlad nemivas...
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    SALAMAN: jakoby, kdyby si nedával ty injekce z bíčích žláz tak by asi mohl bejt, ale tehdy ještě veganství neexistovalo. zato existovalo rakousko, což znamenalo že hilter vlastně není němec. nadruhou stranu - ženskou určitě potěší když dostane na mdž tulipán i od uplně někoho jinýho než je vůdce
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    OPERAHYPNO: Hitler nebyl vegetarián (natož tak vegan), i když je ta fáma hodně rozšířená.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    SALAMAN: jako napadla mě hned semi-vtipnost na mdž, jeslti teda dělaj i řezaný tulipány, jak je takovej ten meme s hitlerem, že jako byl taky vegan, ale to je ještě o něco míň vtipný, než kdyby jedl maso

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam