• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    CDR
    CDR --- ---
    CUKI: how dare you!

    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    CUKI:

    To je báječné a jistě to nějaký další vyznavač pohůdky u produktů malých pivovarů co přijdou k chuti zejména vousatým office lidem z Letné anebo třeba hardcore cyklistům ocení :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    TALPENNY: nevim kdo je lena bauer, v sokolovně jsem nikdy nebyl. Ale Matuška je Matuška a je mi fakt u pr kde si ho dám.
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    VYHULENY_UFO:
    Ano, právě tvoří díla, můzy poletují kolem a situace je patrně mimořádně pohnutá protože chybí kilometrové popisky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TALPENNY: tyvle, lena brauner stale jeste przni ceskou umeleckou scenu? :D
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    INK_FLO:

    Pivní speciály s jemným buketem jehličí a lístků od vleku se jménem evokujícím tu pravou českou pohodu od pantáty jsou od nepaměti magnet pro office lidi s vousy a elektronickými cigaretami co sledují Lénu Brauner a nejí cukr. Navíc Letná je až příliš blízko. Autentický Dělnický Zážitek u produktů malého pivovaru ?
    Ano, prosím. (Simultánně klobouček za nápad jak vytáhnout z těchhle hejlů love).

    K Sokolovně se radši nebudu vyjadřovat (než TOHLE radši snad nonstop na Palmovce) a Veverka dopadla dost obdobně. Jejich lehce předraženej nimbus "normální české hospody" dokonale ubíjejí fousmeni s fousženami, kravaty a lidé s kufry chtiví autentického českého restauračního zážitku.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PLOMBDENTIST: Z akustického hlediska doporučuju Lokál v Dlouhé, to je definice slova mumraj.
    XARGH
    XARGH --- ---
    NOIK: mas recht, hipsteri jako celospolecensky fenomen jsou passe. korposuchari by vic odpovidalo memu pozorovani, kdyz tak premyslim. Plzen obdivujou lidi, co se bojej, aby jim druhej den (v cubiclu za 2 monitory) nebylo s chlastu spatne! ;) a co maj dost chutovejch bunek a snobismu na to, aby jim Branicek smrdel :)
    NOIK
    NOIK --- ---
    XARGH: já se tam ocitl víceméně náhodou, ale spíš než hipstří mi to přišlo jako místo, kam si po prácičce zajdou na tu svojí skvěle ošetřenou plzínku (intonujíc se Salamanovským šklebem) ambiciózní nevyhoněnci z korporátíků a nebo 50+ manažírci co chtěj zapůsobit na milenku "něčím originálnějším"
    XARGH
    XARGH --- ---
    INK_FLO: aha, proto jezdej ty gentlemen za levnym pitim->blitim a kurvama sem!
    JON
    JON --- ---
    XARGH: smrad blitek v koberci prekryje liba vune rozcintanyho piva z tech po okraj tocenejch pint, ne?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    gentleman nezvrací
    XARGH
    XARGH --- ---
    INK_FLO: jak resej blitky? Zalobama u soudu? :)
    XARGH
    XARGH --- ---
    NOIK: u novejch kalendu jsem jeste nebyl, jen jezdim okolo a prijde mi to jako hipster doupe! ach jo, kde jsou ty casy, kdy sis dal brko dve piva a koukals z vlkyho okna jak nad smichovem zapada zimni slunce! dobre uz bylo :DD
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    INK_FLO: Jo a o to víc nahlas tam pak všichni mluví.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    v UK v tradičních hospodách volí ohledně té akustiky naopak opačnou strategii pomocí koberců, sedaček, nábytku atd. :-)
    NOIK
    NOIK --- ---
    ..jinak jsem si teď v týhle souvislosti vzpomněl na nejpříšernější tzv. koncept hospodských hajzlů co jsem v poslední době zažil ..U Kalendů, otevřený kóje jak na základce, akorát že ještě spojený dámský a pánský v jedný nudli ..jako sory konceptuálníci, mně je jasný, že vymejšlet sofistikovanej koncept jakože zaflusaný čtyřky pro pražský liberály neni jednoduchý, ale já chci mít u chcaní klid, nechci třicet centimetrů vedle poslouchat slečnu jak právě vypuzuje místní vyhlášené grundle!
    NOIK
    NOIK --- ---
    CABOWITZ: to je naopak záměr, protože takhle musej všichni hulákat aby se slyšeli a to vytváří ten kýžený dojem tý autentický sprostý (v případě karlínskýho Lokálu námořnický) putyky!
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    CABOWITZ: Ač to nechápu, tak se to dneska takto dělá. Také se často dává hodně světla, prý inspirace z pivnic a automatů první republiky.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    CABOWITZ: zkus Lokál Hamburk v Karlíně, to je to úplně to samý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam