• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAASOVKANEONE by LNCHMT
    N_I
    N_I --- ---
    ahoj, to je bezva ze ma klub svoj klub.

    Muzeme u Vas udelat hardcore old school akci? Dj Jappo + Dj Gizmo?+??? :)
    trochu starsi publikum..teda vic nez starsi...rekl bych vlastne akce podobna acidelice slozenim lidi..ne hudbou..:)

    jste jediny misto v Praze kde to lze udelat / v tuhle chvili / a pokud jste jediny tak vite co..:)

    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    GULDUR: my si budem rozumět..:)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ONDRAASOVKA: určitě to má smysl. AlterShapes je kreativní platforma, která to dělá dobře, a myslím, že se do Vašeho prostoru skvěle hodí. Krampera je dobrá firma, taky bych s ní rád spolupracoval co se týče techniky, nicméně bych musel více šetřit...
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    GULDUR: díky za pochvalu! to propojení s kv2a je vlastně letitý a jen tak se ho nevzdáme (to se netýká jenom neone).
    ad teapot, resp. Teapot & Tono (AlterShapes): jsem z naší spolupráce nadšenej a v budoucnosti se do ní pokusíme vnést pravidelnost.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    zatim jsem u Vás byl akorát jednou na Teapotově akci a musim říci, že Vám to hraje asi nejlíp ze všech srovnatelnejch pražskejch prostor, holt KV Audio se nezapře...
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    těpic,
    děkuju, že jste hlasovali pro založení tohohle auditka (netušil jsem, že už jsou ty demokratický mechanismy tak zajetý, že se hlasuje i o založení auditka na nyxu..)

    Proč jsem tohle auditko založil?
    •budu sem dávat eventy konané v Neone, aby zůstala v obraze i ta menšina, která se neotře o FB
    (budu se snažit vytvářet i události, ale nejsem si jistej, do jaký míry to má v místních poměrech smysl..?)
    •zároveň bych rád, aby to tu fungovalo jako klasická diskuze a abyste sem tudíž sázelili svoje případný názory na proběhlý i chystaný akce, fotky (i ty nereprezentativní) a tak podobně.
    >>zkrátka budu moc rád za jakýkoliv feedback, co tu přistane..

    p.s.
    začíná nám léto, což znamená, že se toho v příštích 2 měsících v Neone moc dít nebude, takže to tu prozatím bude pozvolnější.
    Se zářím přijde regulérní klubová sezóna včetně warmupových příprav na LNCHMT festival, tudíž i mnohem víc námětů na drbání..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    brambory, jako kdyz jsem za mixem, oh yea!
    BICA
    BICA --- ---
    bronz zbyl na mě, ale beru :)
    SKRU
    SKRU --- ---
    2
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    jsem tu první, to už mi nikdo nevezme!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam