• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOHNNY_BOSCOSalesiáni Dona Boska
    Salesiáni Dona Boska (též Společnost sv. Františka Saleského, Societas Don Bosco, Societas S. Francisci Salesii či SDB) jsou významnou římskokatolickou kongregací, která se věnuje výchově mládeže. Už od 19. století také prostřednictvím misií, poskytování exercicií a výpomoc ve farní struktuře diecézí.
    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KOCOURMIKES: obávám se, že u mládeže social credit přebíjí hořící jezero. Zvlášť když z jezera se lze vyzpovídat, ale social credit zůstane. Nicméně prosím, dovol abych Ti projednou sám posloužil:



    (source: http://tearstojoyministries.org/The_Lake_Of_Fire_.html - stojí za zmíňku, funny web, našel sem teď namátkou)

    ...a s tím se přidám ke kolegovi, protože mě zajímá, co se z tohodle klubu vyklube a pokud tu budeš zas PánJežíšovat s hořícim jezerem jako všude jinde, tak se tu ničeho novýho nedočkám.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    KOCOURMIKES: Vysmahni kocoure. Založ si na svoje plameny vlastní hořící audítko a nevopruzuj s tím všude kam strčíš kopyto.
    CHORCHEOS
    CHORCHEOS --- ---
    KOCOURMIKES: fuu, copak nevidíš, kolik je teď času? Někdy podruhý!
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    JOHNNY_BOSCO: za promiskuitu je Horici jezero, ucite to mladez?
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    Jinak samozrejme i TY!! Muzes mit tricko nebo alespon placku. Jsem v tom fofru uplne zapomel zminit.

    http://dbshop.cz/

    Nejaky placky a podobny merchy beru v sobotu na Vysehrad:))
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    Aspon vidis ze mam vazne spoustu behani. Abych mel celou sobotu cas musim vse udelat jiz ted..Fuu
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    OMO: Nebyl. :D
    OMO
    OMO --- ---
    GOBERS: A nebyl to Láďa Heryán? :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    JOHNNY_BOSCO: Prave kolem me na Narodni tride probehl vyhubly postarsi plesatici typek s trickem "Don Bosko" a krizem na krku. Nebyls to Ty? :D
    DON_TERWILLIGER
    DON_TERWILLIGER --- ---
    To snad ne..
    LUKASM
    LUKASM --- ---
    aa další lapači lidských duší, hlavně nerozdávejte Bible nebo si ji někdo přečte :)
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    No tak lidi povzbudte ho! Copak ste vsichni z kamene ?!
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    Jen to posli ven. Mas na to pravo, cely ty dlouhy roky :( Vsichni sme stebou i pan Bosko je tu pro tebe, proto sem pises ne, nedokazes si primo rict o pomoc! Ale u nej se muzes vyplakat, vypovidej se, nedus to v sobe... vzpominam si kdyz me bracha rekl ze jezisek neni... probrecel sem celou prvni tridu :(
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ANGLAN: Bohuzel existuje.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Houmen je neskutecne hovado
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    KOCOURMIKES: Ja uz to chapu :( Je to strasne smutny a je mi lito ze ti to musim rict ja, ale kdyz ti to nerekli... Jezisek neexistuje :( Tu stavebnici si musis koupit sam, pak ty hlasy ustanou a bude to dobry, mozna to ted boli ale zlepsi se to uvidis !
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    CARODEJNICE: Na ten bandwagon nenaskakuju, ale jestli je jedno pdfko dukaz o existence boha, tak potez koste. ;)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    btw tohle je sproste auditko, ze se nestydis
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ANGLAN: na neho Jezis nemluvi, na me bohuzel ano.
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    ANGLAN: Tak naskakuje mi "Vašu pi*u jsem taky neviděl..." Ale můžeš zkusit číst klasiky, třeba Ti to pomůže ;)

    http://www.eapraha.cz/beran/docs/kr1s/dukazyboha.pdf
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    ANGLAN: uvidis.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam