• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THOMASMORTAMr. Robot
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Aha, tak sry, po 5 dílech vzdávám, začíná se to zamotávat stejně nepříčetně jak LOST :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    Mne hackovani (a vlastne cely serial) prijde "over the top", ale ne v oblasti, kde je to absurdni nebo trapne *). Coz je u hackovani v TV dost velka vyjimka.

    *) rekneme, ze kdyz Sherlock Holmes z pohledu na vase boty pozna, v jakem hrabstvi se stal zlocin, tak je to podobna kategorie
    SATAI
    SATAI --- ---
    KAZUO_KIRIYAMA: wow, jednoprocentni luxus
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    SITH: Zrovna u té České televize bych si jistý nebyl, co si pamatuji, tak hosty do svých pořadu běžně svážela taxíkem (vím z vlastní zkušenosti). Nevím tedy, jak dnes, ale tam se věci zase tak rychle nemění :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    REDTIME: za mě v pohodě. důležitý jsou priority. například je podstatně výhodnější zaplatit třeba 10.000 USD za dopravu, než ztratit 100.000.000 USD proto, že to nestihli zastavit včas :-)
    nechtěl bych být v tvé kůži, kdybys obhajoval, že jsi sice ztratil 100.000.000 USD, ale zase ušetřil 10.000 USD za dopravu :-)
    SATAI
    SATAI --- ---
    Je mi trochu trapné to zdůrazňovat, ale Mr. Robot má nespolehlivého vypravěče.
    SITH
    SITH --- ---
    REDTIME: tak pokud spravuješ server české televizi, tak se ti to asi nestane. Když spravuješ servery největší firmě na světě a jedná se tam o miliony, či miliardy dolarů, tak tě nějaké letadlo a limuzína nevytrhne.
    V automotive není ojedinělé kdy se nějaký díl dováží vrtulníkem přímo na helipod v továrně. U nás ve firmě se léta přes oceán první třídou jen abys tady podepsal smlouvu a vyfotil se u toho s CEO. Takže ne, tohle mi fakt ujeté nepřišlo :)
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Bože, já tak zbožňuji, když je v práci nějaký bezpečnostní incident, a vás naloží do soukromého letadla a odvezou do serverovny limuzínou. Taky se vám to běžně stává? Nějaké neexistující IP dokážu pochopit, ale tohle...
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Teda, tak jako dobrý, sem nečekal... rozhodně dokoukam. Navíc jsem se dozvěděl, že existuje něco jako kodek H.265 :)
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    jsem zvědavá na další sezónu
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    neznal jsem, to jsem zvedavej, jestli se na to bude dat koukat, nebo jestli to bude agitka :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    BRAINWASHER: viděl jsem obojí a citizen4 je asi taková předloha jako Jurský park film podle skutečných událostí. Ale dobrý dokument to bez pochyby je.
    BRAINWASHER
    BRAINWASHER --- ---
    Předloha seriálu a imho větší nářez zde :
    Citizenfour (2014) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/390877-citizenfour/prehled/
    AETHER
    AETHER --- ---
    QUIP: s tím odborným konzultantem těžko říct - možná by třeba řekl, že hacker bude mít comp zaheslovaný, šifrované disky a ne že si k němu doma sedne a jen tak začne pracovat, bez ničeho
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    QUIP: za stejnyho duvodu, jako spousta telefonich US cisel ve filmech zacina 555- :))
    muzeme byt radi za to, ze hackovani neprobiha pomoci animace ve flashi nebo behem VR pruletu mezi barevnejma obdelnikama
    QUIP
    QUIP --- ---
    Videl jsem zatim jen prvni dil. Dam sanci i dalsim ... ale proboha, proc se ve vsech hackerskejch filmech musi vyskytovat neexistujici IP adresy a nesmyslne systemove prikazy? Je to zamer? Skodolibost odborneho konzultanta? Nebo v rozpoctu nebyly penize na odborneho konzultanta? :)
    Prijde mi to, jak kdyby ve filmu z fotbaloveho prostredi postavili na hriste 14 hracu a v cestovatelskem dramatu meli kompas s 5 svetovymi stranami :)
    CZECHGRAPHICS
    CZECHGRAPHICS --- ---
    Spoil na druhou sezonu...
    ‘Mr. Robot’ Creator Sam Esmail Talks Season 2 Spoilers and Season 1 Finale | Deadline
    http://deadline.com/2015/09/mr-robot-sam-esmail-season-2-spoilers-season-1-finale-1201513203/
    SATAI
    SATAI --- ---
    Jaka uroven spoileru?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam