• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NABUKHADNEZARCidre, cider, sidra, sagardo - jabko jako víno
    Fáze 1: jabka a mošt Fáze 2: ??? Fáze 3: CIDER!
    rozbalit záhlaví
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    RAINBOF: Uz jsem to nasel u nich na eshopu. :) Diky.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    RAINBOF: Ahoj. Prosim te, kdy to je? Ten link se mi otvira v browseru a akce je zrejme neverejna, tak nic nevidim. :) Diky za info.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    kontakt pisu bokem pro mistni abych ho pak mohl smazat :)
    603715642
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    cau,

    Psal mi Frantisek Apfelbeck

    Ze maji jeste 2-3 mista na tuhle ochutnavkovou akci cideru z Normandie. Ja se bohuzel nebudu moct zucastnit. Rezervace u Frantiska


    https://nyx.cz/event/edit/284143
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    OHONEY: Promin. :) Nekdo chtel po me lahev, tak jsem mu rikal, at se ozve pres insta, ze se domluvime na predavce, protoze jsem jich s sebou mel malo. Ale jak to bylo ve spechu a anonymni, tak jsem si nebyl jisty. Asi uz se neozve.
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    JAKOUBEK: ne, byl sem strizlivy, takze spolecensky zdrzenlivy ;)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    OHONEY: Neslíbil jsem ti lahev?
    MRAKOPLASH
    MRAKOPLASH --- ---
    JAKOUBEK: Aut-Cider tam byli, ale dolili dřív, byli vedle Selskýho. Za mě ten ledovej cider od Expata, to teda jsem byl překvapenej, a je potřeba nezapomenout na ocetérii!)))
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    JAKOUBEK: asi jo, ale kdo jsem, abych si to pamatoval ;)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    OHONEY: Mě napadá, jsme se tím pádem asi viděli, že? :)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    DEIKSAC: Me taky. :/ Budu si muset udelat vylet.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Me utek Smolik, rikal jsem si, jak si ho necham na konec a ejhle
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Expat to mel fajn, ale tak halt tech pet flasek, co ma, rozda hned :)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Za me povedeny selsky sad, cidreta (smes v sudu), cidretalk. Zlate jablko trochu horsi dojem proti lonsku, ale porad prima. Samozrejme franta apfelbeck to ma dobry. Hodne jsem si uzil lihoviny od landcraftu a fajn byl pokec s klukem, z euphorie. Cousins, ktery se loni nedali it, velkej posun k prumeru.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    OHONEY: Mel ho i loni. Proto me mrzi, ze jsem ho nestihl. Btw. Utopia pry mela novy cider s Dabinettem.
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    JAKOUBEK: Expat mel jeden z premrazene stavi. Pokud by se hodnotilo, tak lepsi sem tam nemel
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Letos jsem bohužel stál za pultem a rozléval vzorky, takže jsem pak ochutnal jen pár zbytků po ukončení akce. Z toho, co jsem měl, mě hodně bavil Cider Talk s šarží z en/fr/es odrůd. Opravdu výborně pitelné. Pak kluci z Cidreta z Tábora se svým Grandpa Barrique. Selský sad mě dostal totální náloží taninu. Takže trochu disbalanc, ale jsem trochu masochista, takže za mě super zážitek. Příjemně mě překvapil nenápadný pán z Dubský jablko s cidrem a pálenkami, se kterým jsem sdílel stůl. Mrzí mě, že jsem se minul s Expat Cider. Chyběli mi tam První Prajzské a Aut-cider. Jinak moc fajn ročník.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    X_RATED_IDIOT: Bylo to opravdu spíš pro malovýrobce. Ale je fajn vědět, že se to řeší už i s ministerstvy, která mimochodem zatím cider berou jako potravinářskou výrobu. Každopádně to do budoucna ovlivní cenu finálního produktu. Takže pijme, dokud je “levnej”.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam