• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WE_RUNKlub přátel MultiSPORT card!
    Tenhle benefit je jedna z nejlepších věcí, který mi moje zaměstnání mohlo nabídnout. Pojďte si vyměňovat zkušenosti o sportovištích, dávat si tipy a nebo se prostě někdy jen tak sejít a potrápit si tělo ve společnosti Nyxáků :) Je toho TOLIK, co musíte vyzkoušet!!!!!
    rozbalit záhlaví
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    KOTENCE: Oficiálně to v zimě nejde, zkusil bych se zeptat v BB Letňany, na něco jsou dost benevolentni.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Ahoj, nevite o nejakym sportovisti v Praze, kde daji multisport slevu na pronajem tenisovyho kurtu? Ted v zime.
    EXIS
    EXIS --- ---
    XARGH: dráty ven? nebo jen všechno vevnitř?
    XARGH
    XARGH --- ---
    zdravim,
    jak vyuzit v praze multisport, kdyz jsem po operaci ruky? do sauny nemuzu, ani plavat
    EXIS
    EXIS --- ---
    Hojte, sháním 3 multisportky. Je tady nějaká dobrá duše?
    STIMBIC
    STIMBIC --- ---
    Hezký den, sháním pro sebe doprovodnou multisportku...kdyby se našel někdo ochotný. Na ceně se ráda domluvím... :) kdyžtak pošta
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    neměl byste prosím někdo jedno místo pro doprovodnou? finančně vykompenzuji. prosím pošta. děkuji moc.
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    poptavam kartu, kdyztak posta.
    LOLEC
    LOLEC --- ---
    Taky bych měl zájem u voucher.
    DAMIAN
    DAMIAN --- ---
    Ahoj, je možné přes někoho z vás získat kartu? Rad přeplatím
    REAPER987
    REAPER987 --- ---
    SMETI: ta stránka již nefunguje...
    SMETI
    SMETI --- ---
    LUCIIINKA888: zkousel jste to nekdo ?
    SMETI
    SMETI --- ---
    LUCIIINKA888: a neni to nakej fake ? mas to odzkouseny fakt ? abych nekam neposlal trojku a pak nic :D
    LUCIIINKA888
    LUCIIINKA888 --- ---
    ahoj, já mám multisportku přes multisportprotebe.cz muzu jen doporucit !
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    vedeli byste o prazskych multisportich posilovnach / x-fit boxech, ktere by mely otevreno i mimo standardnich cca 07:00-22:00? dekuji.
    MAD_
    MAD_ --- ---
    Poptavam MS kartu, prosim rovnou do posty.
    REAPER987
    REAPER987 --- ---
    Ahoj, před více než měsícem tu někdo nabízel multisportku, ale nějak z toho asi sešlo. Nemáte někdo možnost ji zařídit? Děkuji.
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    Nabízím testovací voucher na měsíc, info zde https://multisport.cz/voucher/. Cena 600,- :) více pošta. Já svou Multisportku mám a tak se mi tímhle aspoň jeden měsíc zaplatí.
    FUJITSU007
    FUJITSU007 --- ---
    Mel bych taky zajem diky moc predem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam