• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CUKIEkologické, nízkonákladové a nízkorozpočtové stavby (max do milionu Kč)
    CUKI
    CUKI --- ---
    ZORB: 100m nad povrchem jo :-) to si dost fandíš :-D jinak ano jako hračka, osahat si systém je to zajímavé, nicméně jsem z toho vždy ustoupil. Až seženu pěknej pozemek v Pyreneích, tak o tom budu přemejšlet víc...
    ZORB
    ZORB --- ---
    QNEDLEEQ: A co Ty mas za model?
    ZORB
    ZORB --- ---
    QNEDLEEQ: diky za info, stranky tohodle pana sem hledal:-) Jo je to drahy, ale nekdo si tuni auto, nekdo si porizuje telefony a PCcka za desetitisice, ja si chci taky hrat... Ne ze bych nemel co delat na baraku, ale preci jen si clovek musi obcas udelat radost... Navic mam na baraku stozar na antenu, telku nemame a je tak pekne umistenej tak vysoko, ze tomu nikde nic necloni. Vyhled tam je od ceskyho stredohori az skoro po orlicky...
    ZORB
    ZORB --- ---
    CUKI: http://www.ufa.cas.cz/imgs/DLouka/vetrna_mapa.gif kdyz na to koukam sem ve zlutym...
    ZORB
    ZORB --- ---
    CUKI: Bydlim v Sobocicich u Zasmuk, u Kolina je rovina a u nas se to zveda a krom leta, tam prej fouka docela stabilne. Ja nechci ostrovni system, jen by se mi libilo z toho napajet nabijeni baterek na zalohu kotle a to co bude navic by se mi libilo cpat formou tepla do vody.. Chtel bych to nakombinovat s panelama a trosku si to timto systemem osahat... Zatim sem nekoukal na konkretni model, jen sem si prochazel Aliexpress..
    JADR
    JADR --- ---
    uz jsem si to malem dovezl z ciny, + dostal jsem na to nejakou cenu - bylo to vcetne hybridniho solarne vetrnyho menice dohromadz 1kw.
    http://www.cntimar.com/...-small-home-off-grid-wind-turbine-600w-magnetic-levitation-technology.html
    JADR
    JADR --- ---
    ja chtel svzho casu takz koupit 600W vawt ale pak jsem z toho upustil - je to draha investice na to ze by se mi to nemuselo vyplatit. preci jen nejsme na kopci....
    CUKI
    CUKI --- ---
    ZORB: Kde bydlíš? V době kdy jsem to studoval se to ČR až na pár vyjímek ostrovních systémů naprosto nevyplatilo. Kolik to koštuje? máš nějakej link na něco co se ti líbí za produkt?
    CUKI
    CUKI --- ---
    ZORB: ne jen v NT podlahovkou a u sousedů přímotopama v NT s tím že by možná nonstop jela malá klimoška nezávisle na přímotopech. Přej to nerado vypínání
    ZORB
    ZORB --- ---
    Dotazu se zde, jestli to nahodou nekdo neresil... Chci si objednavat malou vetrnou elektrarnu z Ciny. Pocitam s vykonem nekde okolo 600Wattu, nema s malym vetrnikem nekdo zkusenoti?
    ZORB
    ZORB --- ---
    CUKI: Takze chces topit nonstop jako dosud, ale s dvousazbou?
    CUKI
    CUKI --- ---
    ZORB: jj doma a sousedi. Topim zatim na D02 sazbu :-( Jde mi jen o papír aby se Čez nažral a já zůstal celej :-)
    ZORB
    ZORB --- ---
    Jo a doporucuji dotazy posilat na email..
    ZORB
    ZORB --- ---
    JADR: http://www.elektro-jordan.cz/revize-praha muzu doporucit tohoto, delam u nej pravidelne padesatku a dela nam revize na pristroje co vyrabime, budovu a rucni naradi. Ale jak je rozumnej, tak je na roztrhani. S uplnou prasarnou Vas rovnou odmitne, ale pokud vi o cem mluvite, tak sem se s nim vzdy domluvil. A je potreba byt zdvorilej a trpelivej...
    JADR
    JADR --- ---
    taky bych pripadne kontakt na elektro revizaka ocenil... diky
    ZORB
    ZORB --- ---
    CUKI: to mas na doma?
    CUKI
    CUKI --- ---
    kdyby někdo věděl o rozumném revizákovi na praze západ (Rudná). Potřebuju 2x papír pro D45 sazbu. Budu rád za kontakt. dík
    CUKI
    CUKI --- ---
    tohle mi přijde celkem za dobrou cenu:
    weber.sys epox NS - Weber
    http://www.weber-terranova.cz/podlahy/vyrobky/finalni-natery-a-povrchy/webersys-epox-ns.html
    mělo by se to dát i pigmentovat
    CUKI
    CUKI --- ---
    COUDECHR: vypadá to pěkně, ale musí to bejt děsně nepraktický. Kolik to žere? Ta k-ce musí mít tak skoro tunu!
    CUKI
    CUKI --- ---
    KEIKIN: epoxidy se ideálně vytvrzujou při vyšších teplotách třeba i 200 a více °C, takže něco by to vydržet mělo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam