• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHZbytečné produkty...
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    GRANTORINO: o tom jeslti je podle tebe neco zbytecne nebo nikoliv rozhoduje tvuj nazor, ktery se ovsem muze vyrazne lisit s nazory ostatnich :]
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CARLOZ: takze o tom jestli je neco zbytecnyho nebo ne, rozhoduje teda kolegium na nyxu, jo :D? to jste meli rict rovnou, ze to musi projit mistni komisi ;)
    CARLOZ: promin zrovna se laduju pulkou grilovanyho kurete, na chebicky ani pomysleni :), ale dik za nabidku
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    GRANTORINO: opakuju jen to co tim chtel basnik rici.. a je zbytecne resit vec, ktera je evidentne sikovna a ne zbytecna, takze sem vlastne nepatri :] p.s dneska budou k veceri chlebicky, kdyby jsi mela chut na prasarnu :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CARLOZ: to opravdu nebudu delat sto chlebicku na oslavu, povazuju chlebicky za totalni prasarnu a rozhodne je nevyrabim :)))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CARLOZ: opakujes to, co uz tady nekdo napsal, takze mozna je cele tohle auditko zbytecne, protoze cokoliv vzniklo za nejakym ucelem ;)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Ale kráječ na vajíčka ocením i u jednoho kusu, protože nožem tak rovný plátky neudělám.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    CARLOZ: Takhle je zase použitelné kde co. Mně přišel naprosto zbytečný kráječ banánů, ale když jsem viděla chlápka ve stánku s palačinkama, jak s ním rozprskával banán na palačinku jedním pohybem během smažení, tak jako ano, i tohle má své uplatnění.
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    GRANTORINO: to ze ho nepouzivas neznamena ze je zbytecny.. az budes delat 100 chlebicku na neakou oslavu tak ho jiste ocenis ;].
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PAJAOVA: nevim, co tim chtěl basnik rici.. "Já i známí ho třeba používáme." je uplne stejna logika


    "setkali jste se s výrobky, které Vám připadají zcela zbytečné ? " ---) ano kráječ na vajíčka mi připadá zbytečný
    netušila jsem, že je tohle auditko k dokazovaní toho, že něco není zbytečné... ale ja vam nepotrebuju nic dokazovat
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    GRANTORINO: podle me jsou zbytecne vlozky a tampony, protoze je nepouzivam...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ALEA: bezva, tak ja si myslim, ze je to zbytecne, muzu mit vlasnti názor :)? dekuju
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Kapesní harfu snad má každej normálně doma, ne? S čím si jinak děti hrajou? :o)
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    CHEVALIER: oh sorry...
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    CASTROL: Já myslel že kozy a psi se nepotí, že se ochlazují zrychleným dýcháním...
    ALEA
    ALEA --- ---
    GRANTORINO: že ho nepoužíváš ty neznamená, že je to zbytečný produkt. Já i známí ho třeba používáme. Vajíčkové plátky na chlebíčky například bez toho nikdy nevypadají stejně a maminka je perfekcionistka...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Kráječ na vajíčka.
    Zase po roce jsem si na nej vzpomnela, az kdyz jsem vsecky velikonocni vajicka na tvrdo asi 50 ks sezrala s rodinou nakrajeno rucne nozem do pomazanek na svaciny atd, zejo....
    Tak zase za rok XD

    TSOH
    TSOH --- ---
    TSOH
    TSOH --- ---
    PAJAOVA: Tak to jsem si oddychl...
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    TSOH: povedeny april ;)
    TSOH
    TSOH --- ---
    Dog stick from the Wild – Carnilove
    https://carnilove.cz/cs/produkty/promo/hra-ky/dog-stick-from-the-wild

    Carnilove klacek z divočiny pro psy.

    Je to mazel a parťák do nepohody, ale taky je to pořád šelma, která potřebuje občas procvičit svoje lovecké instinkty. Za pořádnou psí radost dáme leccos.

    Přírodní Carnilove klacek je zcela unikátní a poctivý klacek nalezený v tuzemské divočině.

    Hračka bude všemi psy oblíbena, protože je věrnou kopií větví a klacků, které tak rádi sbírají. Každý klacek je ručně opracovaný, tak aby nezpůsobil parťákovi žádné zranění.

    Pro kompletní návrat k přírodě!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam