• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEEPMAN - truck & bus
    Klub majitelu a priznivcu automobilu teto znacky, kde se resi technicke, provozni a dalsi zalezitosti co se kolem techto aut toci.
    Par nas na nyxu je a rad bych povymenoval tipy/triky/zkusenosti.
    rozbalit záhlaví
    WOJTYLA52
    WOJTYLA52 --- ---
    Pěknej MAn z Belgie
    Camion Fourgon MAN L2000 105 FL/BL CARGOLIFT BAR 1500kg 4x2 d'occasion - Annonce n° 44521871 - Truckscorner
    https://www.truckscorner.fr/occasion/camion/44521871/man-l2000-105-fl-bl-cargolift-bar-1500kg-4x2.html
    KCE
    KCE --- ---
    menil jsem ted na MANu L2000 8.163 cepy rizeni, tak kdyby se nekomu hodili udaje k nastaveni geometrie (celkem sem to hledal..):
    sbihavost kol od +0°5' do 0°
    pricny uhel rejdoveho cepu = kulaku 5° +-30'
    podelny uhel rejdoveho cepu od 1°40' do 2°20'
    uhel odklonu kol od 1° do 20'
    NEBIQUE
    NEBIQUE --- ---
    WOJTYLA52
    WOJTYLA52 --- ---
    MRTY: Tak jsem to zkoušel a pořád stejný...
    WOJTYLA52
    WOJTYLA52 --- ---
    MRTY: To jsem nezkoušel, ale vyzkouším....
    MRTY
    MRTY --- ---
    WOJTYLA52: zkousel jsi oba spustit uplne dolu a pak nafoukat, jestli se to nesrovna?
    WOJTYLA52
    WOJTYLA52 --- ---
    Čau, nevěděl by někdo jak seřídit měchy na zadní nápravě? Stál jsem asi měsíc na místě a pak když jsem nastartoval, jeden se nafoukl úplně na max a druhý vůbec. Po chvíli se srovnali, ale jeden je o trochu víc napumpovaný. Zkoušel jsem různě polohovat ty tyčky co jsou u měchů, ale furt je jeden víc. Neví někdo jak je vyrovnat? Díky
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    Ahoj i have a question. My garage is really busy. someone has a good trustworthy garage for my MAN?
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    podvozek TGS 18.360 Euro4 bez nástavby za 7140,-EUR. Nástavba původně 6,5m. Akorát najeto 1.200.000km, ale...zase je to dospělý velký auto s 10,5l motorem, automatem ZF, takže je otázkou, zda ty kilometry jsou taaaakovou velkou nevýhodou...
    Ups, bist Du ein Mensch? / Are you a human?
    https://www.mobile.de/...:price,sro:asc,mke:16500,vcg:horsestruck/pg:viptruckover7500/314124004.html

    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KCE: diky
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Ahoj, nemate odkaz na druhy oleju patricich do novějších Manu dle motorizace?
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    MRTY: Cheers for the info!!
    MRTY
    MRTY --- ---
    FREEK303: at the end, the root cause was turbo-charger close to death. was leaking a lot of oil in the air intake. I decided to go for a brand new turbo (16k CZK). refurbished one is worth 12k + 3 weeks waiting period...
    PEEP
    PEEP --- ---
    DRASTICS: Pridal jsem na nastenku,

    report: ted jsem startoval po roce a pul 14.272 - nabil baterky a sel na prvni brnk
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    MRTY: tak trvalo asi 6 hodin vymyslet verzi co maka . . . . .

    Mame cislo dilu a hacknutej Mantis z 2015 . . . . Pochybuju ze by tu nekdo mel novejsi auto, takze klido mize na nastenku . . . . Moc diky

    https://mega.nz/...Bxkek2xBSosqNxr-2miKjlz-sIQlacqYpPTaQSN2mND-FcY#F!xVQj3Y7Z!eyNKrfdZKSTVSb3u4FjKyA
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    FREEK303: they don t have

    MRTY: diky za vycerpavajici info, odpolko se ponorim!!! :) Jako plexisklo z hornbachu je taky v zaloze, ale radsi bych normal.
    MRTY
    MRTY --- ---
    DRASTICS: jo a podle vyrobniho stitku sklo nedohledas...
    MRTY
    MRTY --- ---
    DRASTICS: najdi si nekoho kdo ma pristup do Mantis. katalog dilu pro MAN (analogie EPC pro mercedes). Kdyz zagooglis, tak se to da najt i hackly. nainstalujes. hledas dily podle VINka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam