• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNthe Expanse


    poprosíme ty, kdo četli knihy, ať se sdrží spoilerů, děkujeme

    rozbalit záhlaví
    PATRICIUS
    PATRICIUS --- ---
    ELECTRICKOTA: Diky za tip! Koupeno.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    ha už to vyšlo, asi povinnost každého fandy, hodnocení vysoký, 40% sleva a známí herci, jdu do toho
    Save 40% on The Expanse: A Telltale Series on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1708010/The_Expanse_A_Telltale_Series/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    The Expanse: Dragon Tooth Just Introduced a Life-Changing Theory About the Ring Network
    https://screenrant.com/expanse-dragon-tooth-ring-network-theory-okoye/
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    poslouchali jste českou audioknihu? Rychý, Vyorálek atd.. Pochopili o čem je Amos?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    JAKKILLER: jj příběh je ukončen, desátá kniha se píše jakou souhrn novel a rozšíření některých příběhů.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    CIZIN: jako ten zaver je dobrej, az me mrzi ze to nepokracuje, ale treba ten spin off udelaj v nejake kooperaci
    CIZIN
    CIZIN --- ---
    Jo, knížky jsou done devátým dílem, autoři se vyjádříli, že v nich už nehodlají pokračovat. V březnu má ještě vyjít krátká novela/povídka, ale to je vše.

    Zrovna dneska jsem dočet ten devátej díl a konec je to důstojnej, tak doufám, že se to podaří ještě dotočit a uzavřít protomolekulu. Je jasný, že tvůrci by chtěli, když se obtěžovali s Duartem a Carou s Xanem.
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    ELECTRICKOTA: hlavní linie už je ukončena Pádem Leviatana, další knihy v ní už nebudou, co já vím.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Protomolekula a entity se resi az v posledních knihách, tohle bylo o ukoncení války s inarosem. Já doufám že po krátké pauze naskočí a zfilmují ve stejné kvalitě zbytek knih(další se i píší).
    Jinak hezkej RECAP, *Spoiler alert on*
    The Expanse Season 6 Finale Explained by Alt Shift X *SPOILERS*
    https://www.youtube.com/watch?v=GC2SWDQhYkY
    OMN
    OMN --- ---
    jednoduse: vycucat z toho prachy... posledni dve serie mely byt jedna, nesoustredit se tolik na Naomi, mozna vykreslit vice toho, co se melo vsechno stat v poslednim dile...ale coz, casting uz to beztak davno zabil...Naomi a Marcos jsou nejhorsi postavy...pardon, jejich postavy jsou hrany nejhorsimi herci az se mi nakonec Filip zalibil, jak moc jim je podobny...nicmene min vyplnovacky a snahy udrzet emocionalni pouto s free navy, kdyz se s nikym z te posadky vubec neda stotoznit a ten set vypada snad hur nez Andromeda s Kevinem Sorbo.

    tldr co bylo roztahnute (az moc) tam snad ani nemuselo byt, co bylo uspechane si zaslouzilo vice prostoru. Jak facka. Skoda. Alespon mela tahle serie jeden hodne dobry dil, narozdil od te predchozi. Laconia pusobi, ze muze mit potencial, jestli jsou ty sliby o filmu a spinoffu pravdive.

    3>2=4>1>>6>>>>>>5
    MESKALINE
    MESKALINE --- ---
    Popravdě mám docela chuť si to pustit hned celý znova od začátku a zkouknout to rychle cca v kuse :D :D. A to mám zásadu, že na příběhový seriály na pokračování zásadně znovu nekoukám (jediná výjimky The wire).
    MESKALINE
    MESKALINE --- ---
    TRAGED: Po 5tym díle jsem si říkal, omg jak tohle chtějí tak rychle všechno ukončit. Hodně jsem se bál a nakonec za mně teda dobrý. Až teda na tu linku viz TRAGED, a ta mně teda taky hodně zajímala.
    VFISA: CIZIN: Záleží kdo kdy jak by se toho pokračovaní ujal. Za mně bych strašně chtěl pokračování a co si budeme povídat potenciál tam je obrovský (knížky vůbec neznám a nečetl jsem). Nejlepší by bylo pokračovat hned v natáčení další série ve stejném duchu (stejný herci atd.) Ale bohužel no ...... Mám trochu obavu, že čím déle to bude ležet někde ladem, tím horší pak bude následné/případné pokračování.
    CIZIN
    CIZIN --- ---
    VFISA: Já bych se toho nebál, dočítám poslední knížku a furt mi to přijde hodně dobrý. A vzhledem k tomu, že je to uzavřený, tak snad nehrozí fiasko jako u Game of thrones...
    VFISA
    VFISA --- ---
    ja teda doufam ze pokracovani nebude. Chci si to zaradit do "naprosto genealni sci-fi" a ne to rozbrednout a snizit kvalitu - coz bude nevyhnutelne... :(
    TRAGED
    TRAGED --- ---

    Je naprosto neuzavrena dejova linie s proto-"zombie" ditetem.
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    JONY: tak podle knih ten casovej odstup dava smysl.

    TRAGED: taky jsem si rikal, ze to vsechno hrnou na konec serie, ale bylo to dobry.
    JONY
    JONY --- ---
    TRAGED: tak prý bude pokračování pod jiným názvem a s nějakým časovým skokem (netuším zda tak velkým jako v knihách). Udajně to má i co dělat s tím, jak bylo smluvně ošetřené to odkoupení od SyFy.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    S6E6 - Moooc pekny! Ale na zakonceni mooc strucny. Tak snad pokracovani opravdu prijde.

    BTW

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TRAGED: nn
    Tvůrci: Mark Fergus, Hawk Ostby
    Režie: Breck Eisner, Jeff Woolnough, Terry McDonough, Robert Lieberman, Kenneth Fink, David Grossman, Bill Johnson, Mikael Salomon, Thor Freudenthal, Jennifer Phang, Simon Cellan Jones, David Petrarca, Sarah Harding, Thomas Jane, Nick Gomez, Marisol Adler, Anya Adams (méně)
    Předloha: Daniel Abraham (kniha), Ty Franck (kniha)
    Scénář: Dan Nowak, Daniel Abraham, Ty Franck, Naren Shankar, Mark Fergus, Hawk Ostby, Robin Veith, Georgia Lee, Hallie Lambert, Jason Ning, Alan DiFiore, Laura Marks (méně)
    Kamera: Jeremy Benning, Ray Dumas, Michael Galbraith
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    OSIP: On to toci Vorel? ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam