• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    AETHER: Ač asi chápu myšlenku, nenapadá mě nic, co by bylo naprosto jednoznačně charakteristické pro nyx, aby to každý, kdo ho zná, poznal, ale zároveň nebylo nijak jasné někomu, kdo ho nezná. Přičemž tohle je pro mě to zajímavé.
    Pokud je motiv zpracovaný decentně, dá se nosit i do míst oficiálnějšího rázu. A tam hezky funguje efekt toho, že lidem, co nepochopí, to nic neřekne a nijak je to nepohorší ani to nepůsobí nevhodně. Ale když to někdo pozná, většinou se usměje nebo jinak dá najevo, že ví. A to hned tak nějak spojuje a případně zavdá téma hovoru. Takže termohrnek s logem klidně budu používat na kafe v práci když jezdím po jednáních a třeba mě překvapí, když zjistím, že je někdo taky na nyxu. A logo nyxu svojí jednoduchostí a grafickou "čistotou" tenhle efekt má - kdo ho nezná, nebude dumat, zda to nemá nějaký skrytý význam. Oproti tomu nějaký složitý graficky efektní motiv buď už nebude mít jasnou asociaci, nebo bude působit nevhodně do určitých typů prostředí, mezi které zřejmě spadá většina, kde se pohybuju... :-)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    ORBIT: Rebranding zavedene znacky "jen tak"...?
    To fakt neni dobry napad...
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    IJACZEK: jo.!
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Divoký nápad - co změnit logo nyxu a s tím udělat i trička?
    Ne že by se mi současné nelíbil, ale 15 let vybízí ke změně.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    Imho by mělo stejnak být několik barevných kombinací těch triček!

    OLTSKUL: Klidně bych dal na tom pánském logo na bok, jako na tom dámském. A pánská bílá je super! Námitky na to, že je to pro pány nepraktická barva, jsou nesmysl!
    AETHER
    AETHER --- ---
    Jinak lidi, hodit logo nyxu na triko (hrnek, placku), to samozřejmě zvládneme a nepotřebujeme tak úplně support. Ale pořád se domnívám, že může vzniknout něco zajímavějšího ;) Takže se ukažte!
    AETHER
    AETHER --- ---
    CYBER_GEORGE: Tenkrát ta trika řešila jednotlivá ID po vlastní ose. Nyní jednáme s externími dodavateli, kteří by zajistili jak potisk tak distribuci - klasický e-shop optimálně s možností osobního odběru v Praze.
    CYBER_GEORGE
    CYBER_GEORGE --- ---
    AETHER: tohle tricko jsem mel sveho casu take objednane, ale nejak se na me pri rozebirani "nedostalo" a mam takovy dojem (ale uz je to opravdu dlouho a nerad bych nekomu krivdil), ze penize jsem taky uz nevidel. Takze pokud by to melo byt organizovane podobne jako tenkrat, tak osobne bych do toho uz nesel.

    Kazdopadne Nyxu vse NEJ, tech uplynulych 11 let tady stalo za to!
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    B30: Tohle je super :)
    A pak se mi líbí nápad s termohrnkem.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Mně by se líbilo, kdyby to bylo individuální. že bych si objednal NYX triko s ikonkou a ID. To by byla pak fajn poznávačka ve městě.....
    TSOH
    TSOH --- ---
    nálepka cca 7x7cm
    B30
    B30 --- ---
    nyx, furt dokola..patnáctkrát..



    GANBOY
    GANBOY --- ---
    OLTSKUL: jako uprime- nejaka pekna taska do ktery bych hodil malej notas/tablet a par veci pro behani ve meste- to by me na nyx predmet sedelo mnohem vic.
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    za me hrnek na espreso, vsechno vetsi je mi na prdlacku.:)
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    nemohl by byt nejaky navrh bez toho oskliveho loga a zabincove barvy? diky
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    OLTSKUL: super jen bych se přimluvil za nějakou klučičí barvu (černa ,khahi)... bila je fakt neprakticka
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    HNZDD: já pro změnu límečky preferuji :) tohle má asi každý jinak
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    OLTSKUL: motiv pěknej s těmi lidmi - nejlepší :)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    hlavne ne limečky..
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    OLTSKUL: nejlepší, a jinak tričko v základu nejen bílé
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam