• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEIKIN: pokud personalizace, tak nez ikonkou spis uzivatelskym cislem...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Ještě k tomu motivu. Jak už jsem psal, líbila by se mi možnost personalizace. Třeba na přání přidat motiv, který by nyx prezentoval jako komunitní server: Např.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    OLTSKUL: já bych chtěl pánské s logem na slepáku, spíše než u srdce :-)
    JDAG
    JDAG --- ---
    OLTSKUL: Jak se to vezme :)

    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    JDAG: neni to dost vysoko? :)
    JDAG
    JDAG --- ---
    Návrh na triko :)

    SINEAD
    SINEAD --- ---
    GALE: Taktez...poradnej pulitrovej hrnek...250 ml mam plnej kredenc a zasadne z nich nepiju.
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    MARASAN: asi mame jinou predstavu o espressu.:) a musis trochu myslet i na lidi, co slimfit nosit proste nemuzou.:)
    EDERA
    EDERA --- ---
    VEHUIAH: Žetony do košíků! JO!:-)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    EDERA: Na mě je právě na kafe velký a na čaj malý :-). Ale úplně nejvíc stejně ocením ty termohrnky :-).
    VEHUIAH
    VEHUIAH --- ---
    DANNY_OCEAN: ještě nezazněly zapalovače, otvíráky a žetony do košíků
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Libi se mi OLTSKULovo triko s nyxem na slepaku. Libi se mi i bily. Fajn je i OLTSKULova taska pres rameno, ale tam zalezi na spouste veci: velikost, cena, kvalita. Velikej hrnek je taky fer napad, dvoudecak je tak na espresso ;-)
    Rad bych mel ale slim strih, dlouhy triko, siroky ramena. Nemam rad velky rozevlaty trika.
    EDERA
    EDERA --- ---
    MORGAIN: Já bych teda zas naopak nejradši ten klasickej čtvrtlitrák, co se na ně běžně tiskne. To je tak akorát velikost na čaj i na velký kafe s mlíkem.
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    B30: to dokonce necim pripomina fosfolipidovou dvojvrstvu, tedy zakladni strukturu bunecny membrany a organel, klicovy to predpoklad vzniku organizmu, ...coz svym zpusobem nyx je (navic cerstve plnolety:)
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    ALDARION: jako privesek na klice by taky nebyl marnej
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    MORGAIN: Tak udělat malé kovové špendlíky s logem je velice snadné, pokud by o ně byl opravdu zájem: http://www.zinako.cz/kategorie/56-odznaky.aspx ;) Ale to už nám ty zednáře nikdo neodpáře. :D
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    OLTSKUL: Když tam bude comic sans, tak to bude srát všechny skupiny rovným dílem :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MORGAIN: Ano, přesně tak! NYX má celou dobu punc výjimečnosti (už jen přijímací proces...) a dokonce mu bývá i vyčítáno, že je to elitářská komunita... No a je! Buďme na to hrdí. Proč sklouznout k popisnosti, když můžeš skrz absolutní minimalismus zažít tyhle malý setkání s člověkem "co ví..."
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ALDARION: Malý kovový špendlík s logem bych brala hned, nebo přívěšek nebo náušnice, placka mi na dress code neprojde :-D.
    A jo, to je přesně to, co mě na tom baví.

    Nicméně u trička mi o to tolik nejde. To je pro mě do práce většinou stejně nepřijatelné, takže je to na poloformální věci a to by se mohlo snés i něco zajímavějšího.
    Ale nějaký ten spiklenecký koncept u něčeho jiného bych docenila určitě :-).
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    MORGAIN: souhlasim.
    AETHER: tohle je tak strasne tezke, protoze na nyxu je ohromna spousta lidi, co ma tisic chuti, stylu, nazoru, pohledu, nadlehledu, predstav, cilu, spolecenskeho postaveni, mineni, zalib, zamestnani, viry presvedceni atd, ze nejakym obrazkem by se dalo tezko zavdecit nekomu.

    jen se koukni, kolik tu je auditek ohledne hedebnich stylu... atd atd

    proto jen to pouzite logo. Jak psal-a Morgain, neurazi. Je dost vyrazne. Da se pouzit na tisic zpusobu, treba to tu nekdo umisti na tricko, tak ze to bude strasne super. Ale dat NAPRIKLAD logo na "techno-obytnak", ktery by byl rozhodne originalni, ale zaroven je pro lidi kteri se hlasi k technu. Napriklad kravatak co posloucha polku a je to programator si ho spis nekoupi.

    To same plati pro napis "nyx", jaky font? Krasny kaligraficky dinamicky řez - přijdes o "maskuliní lidi". Digitalni display - asi to spis nebudou nosit "kvetinově" zaměření lidé. Retro font - asi pohradnou lidi co nejsou uplně "pro-hipster". ATD

    Hezky nakomponované logo, hezky rastr s logem. Muze zaujmou, ale i neurazi :)

    Proto jsem i v navrzich, ktere jsem pripravoval, pocital s "neutralitou".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam