• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    JDAG: 2001 - 2016 to je jako když se v roce 2001 narodil a v roce 2016 umřel
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    já jsem též jen pro logo čistě bez textu :)
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    JDAG: vote no. 2
    GALE
    GALE --- ---
    JDAG: IMHO tyhle další nápisy z toho dělají triko na spaní nebo "další lepší reklamní".
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEIKIN: pokud personalizace, tak nez ikonkou spis uzivatelskym cislem...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Ještě k tomu motivu. Jak už jsem psal, líbila by se mi možnost personalizace. Třeba na přání přidat motiv, který by nyx prezentoval jako komunitní server: Např.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    OLTSKUL: já bych chtěl pánské s logem na slepáku, spíše než u srdce :-)
    JDAG
    JDAG --- ---
    OLTSKUL: Jak se to vezme :)

    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    JDAG: neni to dost vysoko? :)
    JDAG
    JDAG --- ---
    Návrh na triko :)

    SINEAD
    SINEAD --- ---
    GALE: Taktez...poradnej pulitrovej hrnek...250 ml mam plnej kredenc a zasadne z nich nepiju.
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    MARASAN: asi mame jinou predstavu o espressu.:) a musis trochu myslet i na lidi, co slimfit nosit proste nemuzou.:)
    EDERA
    EDERA --- ---
    VEHUIAH: Žetony do košíků! JO!:-)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    EDERA: Na mě je právě na kafe velký a na čaj malý :-). Ale úplně nejvíc stejně ocením ty termohrnky :-).
    VEHUIAH
    VEHUIAH --- ---
    DANNY_OCEAN: ještě nezazněly zapalovače, otvíráky a žetony do košíků
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Libi se mi OLTSKULovo triko s nyxem na slepaku. Libi se mi i bily. Fajn je i OLTSKULova taska pres rameno, ale tam zalezi na spouste veci: velikost, cena, kvalita. Velikej hrnek je taky fer napad, dvoudecak je tak na espresso ;-)
    Rad bych mel ale slim strih, dlouhy triko, siroky ramena. Nemam rad velky rozevlaty trika.
    EDERA
    EDERA --- ---
    MORGAIN: Já bych teda zas naopak nejradši ten klasickej čtvrtlitrák, co se na ně běžně tiskne. To je tak akorát velikost na čaj i na velký kafe s mlíkem.
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    B30: to dokonce necim pripomina fosfolipidovou dvojvrstvu, tedy zakladni strukturu bunecny membrany a organel, klicovy to predpoklad vzniku organizmu, ...coz svym zpusobem nyx je (navic cerstve plnolety:)
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    ALDARION: jako privesek na klice by taky nebyl marnej
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    MORGAIN: Tak udělat malé kovové špendlíky s logem je velice snadné, pokud by o ně byl opravdu zájem: http://www.zinako.cz/kategorie/56-odznaky.aspx ;) Ale to už nám ty zednáře nikdo neodpáře. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam