• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jsme stary chce to dudliky chrastitka a bodycka pro pokrocily pak hotwheels s potiskem
    KOJB
    KOJB --- ---
    Lidi co je to tady za ponurou oslavu? Myslím, že se tady objevily skvělý návrhy triček a celkem plodná diskuze o nich. Ale opravdu jsou PATEJLův náhled na věc a jeho závěry platné ? NO WAY!
    SATAI
    SATAI --- ---
    (chroupe popcorn)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ale prd. Jasne, pokud svoji prislusnost k elitam lidi vyjadrujou tim, ze brblaji nad stavem komunity, sarkasmem a forkama a vzpominaj jak bylo pred 15 rokama vsecko lepsi, trava zelenejsi, pro min lidi na deleni a vubec, tak je to spis problem tech elit, nez komunity, ze aktivne neparticipujou na formovani nejakejch norem chovani, neprinasi zajimavy temata a zpusoby vyjadreni a kdyz se najde prilezitost komunitu tmelit, tak reknou ze je to vlastne serre a nezajima.
    KEB
    KEB --- ---
    JVMLOK: Spíš pomalý úpadek...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Tak jsou to narozky nebo pohreb?
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    PATEJL: Zadneho sarkasmu jsem si nevsiml...

    Ale mozna to bude tim, ze jsem asi pred pulrokem vazne ranil Lacroixovo ego - pridal jsem se tehdy ke kritice toho, ze kdyz na jim organizovany bowling prisel clovek, ktereho nema v oblibe, tak se nahle rozhodl, ze jde o akci soukromou a dotycneho z podniku vykopl...

    Myslel jsem si, ze se uklidnil a ceka, az se na jeho hystericke vylevy zapomene, ale z tohoto auditka je zrejme, ze se stal prvnim clovekem se kterym se vzajemne nevidime...

    Takze nevidim ani jeho navrhy, u kterych mne uvedeny typ zavad vubec neprekvapuje...
    Ale to neni vada komunity, to je vada jednotlivce...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PATEJL: Za všechno můžou zkurvený pozvánky a následkem toho všudypřítomný plebs.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LACROIX: Bleju.
    UBIK
    UBIK --- ---
    PUKPUK: zatím nej pupuk stajl!
    UBIK
    UBIK --- ---
    AETHER: připomíná mi to, že jsem fakt starý. °) mám mikinu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LACROIX: pecka!!!
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    LACROIX: nejlepší :D
    FRKY
    FRKY --- ---
    LACROIX: bra
    LACROIX: l bych černý na šedem tricku, kidne jen ikony i bez obdelniku ale i tak! supr
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    to tam naperte rovnou mr. rodné číslo ať má na tom tričku kamaráda :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    EZOP: Vezmi si jí.. prosím
    EZOP
    EZOP --- ---
    LACROIX: Já bych Karkul bral :-)
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    JDAG: version 2 or 4
    LACROIX
    LACROIX --- ---
    SHAMPOO: No pokusím se ti někdy v příštím týdnu vyhovět, ale ještě nevím, jestli budu mít čas.
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    LACROIX: bože ne děkuji, mají to být i dámská trička, to raděj obřího čurá-a na prsou bež tuhle trubku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam