• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    AETHER: Mno nejspis Te nikdo neoslovil proto, ze nevedeli, ze tahle akce probiha, tim mene, ze maji nekoho oslovovat...

    Ale tak padla tu zminka o chystane galerii s sablonami ke stazeni, tak ja pak casem vyberu kasicku a necham si to natisknout na bambus...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AETHER: pouze trička na ven, pola do kanclů nebudou?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AETHER: hmm. kdyz uz jsme u tech tricek, ... ? :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    COMODOR_FALKON: Ano, tobě také nerozumím. Ale ono to tak asi bude v pořádku. :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    COMODOR_FALKON: trička budou bavlněná a vybrali jsme dodavatele, se kterým jsou obecně dobré zkušenosti, má kvalitní potisk (sama od nich několik trik mám a po několika desítkách praní je to stále neporušené) a dobrou distribuci (což byl jeden z hlavních bodů, podle kterých jsme vybírali). Z Bambutiku ze Smíchova mě nikdo neoslovil a opravdu nebylo v mých silách oslovit všechny, o kterých tu byla (často dost kryptická) zmínka...
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    STEPNI_VLKu Sheldone: Jmenem blize neurcitelne casti ctenaru Ti dekuji za detailnejsi vysvetleni toho, co BALAENA zjevne nechape... :-D
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    BALAENA: Ty jsi tady aktuálně ta nejchytřejší, že ano? Psal jsem, že u té první verze šel potisk do řiti už po prvním vyprání. A tak nějak vůbec vlastně nechápu, na co reaguješ. Nemluvě o tom, že mi moc není jasné, jak jsi přišla na to, že je nenosím (nosím je pod svetry, mikiny apod., příp. v práci - pral jsem je x-krát). Ale to už jsem zase kruhem zpět u toho, čím jsem začal. Nejchytřejší...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TOOMIX: ...na barvu NYXu v základu. Ideální!
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    TOOMIX: no a jakej je základní design nyxu? růžovej?
    zelená by byla schválně. ale nyx zcela správně myslí na naši bezpečnost při průchodu městem
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BALAENA: měděný plech by byl na hovno, časem zezelená.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    RAINBOF: Mysli... Proto je to pozinkovaný, aby to nezrezlo. Jen to dostane patinu, s tím se počítá.
    Je dobře, že nezvolili měděný plech. Bylo by to elegantnější, to jo, ale v některých čtvrtích aby se jeden bál, aby ho na ulici nesvlíkli
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BALAENA: ale pozink by se nemel prat ne ?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    STEPNI_VLK: vždyť v tom je ten trik. když ty trička moc nenosíš, tak se často neperou, a tím pádem se ten potisk tak rychle nesepere ;)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Tak hlavně ať je v pořádku a kvalitní ten potisk. Už jsem tu na NYXu zažil nákup Ninja Tune triček, ze kterých se potisk vydrolil jako sádra hned po prvním vyprání, načež následovala hromadná reklamace. Což o to, potisk druhé várky už držel dobře, nicméně na úplně jiných trikách, než jaká si původně každý vybíral tzv. přesně na tělo. Takže ve výsledku mám dvě trička, která mě škrtí u krku, rukávy vypadají jak plachty a pářou se mi v podpaží - na rozdíl od perfektně padnoucích původních. Suma sumárum je mi vcelku k hovnu, že potisk už je v pohodě, když se v nich pomalu stydím jít někam ven...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    COMODOR_FALKON: pozinkovaný plech, proč se ptáš?
    AETHER
    AETHER --- ---
    COMODOR_FALKON: Vydrž:)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    AETHER: Jaky je v planu material tricek..? :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Nojo, trvá to:)
    Už jsme nicméně skoro připraveni - zatím vás namlsám, v PukPukově designu budou pánská i dámská trika v černé i bílé, dámská černá tílka, jedna velká placka, dvě malé, šálky na espresso (s podšálkem i bez) a půllitrový hrnek. Plus si budete moci koupit placku s klasickým logem nyxu a tričko ve starém designu.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam