• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    MONIA
    MONIA --- ---
    Objednáo a na mega hrnek už se moc těším díky :-)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    NAVARA: Tak nejak...
    Pres den sice vypiju cca litr kafe/caje, ale vzdy si delam cerstvy nalev - na caj mam dokonce spesl konvicku s vnitrnim louhovacim kompartmentem, ktera ma (podobne jako vetsina klasickeho cajoveho nadobi) objem cca 100ml a umoznuje pohodlne opakovane nzalevani...
    Z toho mi u lavoru vychazi mixovani 4 nalevu o ruzne sile a chuti a jejich dlooouhe zvetravani...
    (i kdyz u sackoveho "caje" to az takovy problem byt nemusi)

    Na spani..? Mozna nekde na vode/cundru. Pres noc vetsina lidi mirne natece a to v "prijemne tesnem" tricku neni uplne pohodlne...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    COMODOR_FALKON: uděláš si kafe / čaj a lemtáš ho zbytek (půl)dne

    tričko bez límečku leda na spaní :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    HARALD: Spoiler! ;)
    HARALD
    HARALD --- ---
    VEHUIAH: Vzhledem k tomu, že jsi svou žádost napsal těsně nad příspěvek, kde Aether oznamovala, že prodej teprve začne, tak jsi po zásluze byl zdrojem všeobecného veselí.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AETHER: Ty jo, vypadá jako Markéta ,-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    objednano, zaplaceno.. musela jsem se teda krotit, vsechno jsem to tam naklikala a pak postupne snizovala, aby to bylo za rozumnou castku :D

    dekuji
    EDERA
    EDERA --- ---
    VEHUIAH: A jseš si jistý? Nevypadalo to tak.:-)
    VEHUIAH
    VEHUIAH --- ---
    VEHUIAH: Vy jste teda pěkný hyeny!! V poště mi nabízíte hrnky za 450,- a jak zjišťuju, prodej teprve začíná. Tak nechápu, co jste mi jako chtěli nabízet. Nejsem hlupák!
    MARI
    MARI --- ---
    COMODOR_FALKON: já si do 400ml lavoru dělám v práci ráno čaj nebo v zimě horkou limetku
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    AETHER: u dámského trička pokládám za hlavní charakterový rys, aby mělo opravdový rukáv a ne na spodním švu rukávu jen ty dva tři centimetry, co se sežvachlají do podpaží. takže dámské tričko je pro mě k ničemu

    naopak velikost hrnku chválím, to je moje snídaňová míra, půl napůl s mlékem
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    AETHER: Tak on ani ten ctvrtlitrak by se neztratil, ale treba do meho espressa se nevejde - ma mrizku proklate vysoko pod pakou.
    Ale zase treba netusim, k cemu je dobry 400ml lavor.

    U textilu je to spis o tom, jaky je kdo "odevni typ". Trickovy, nebo kosilovy.
    V cem chodi 90% casu - at uz z jakychkoliv pricin.

    Ja mam treba asi 10 tricek, z toho 3 nova (2014?) z bambusu. Ty nosim casteji - na brusle a na plaze.
    Ostatni mam i treba 15 let a mel jsem je za tu dobu tak maximalne 100x na sobe (ty z pike s polo limeckem casteji), vetsinou doma.

    Proto z meho pohledu je triko bez limecku spise sberatelska zalezitost, tim spise ze z bavlny.
    Pro radu lidi zase bude neslucitelne s dresscode a to i v casual dnech.
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    AETHER: vybrali, objednali, je to super!
    AETHER
    AETHER --- ---
    COMODOR_FALKON: bylo to tak, že jsme většinu podnětů v tomhle klubu posuzovali, zvážili a udělali. Třeba ty hrnky mohly úplně klidně být obyčejné čtvtlitráky, jakých se po firemních kuchyňkách válí tuny, ale chtěli jsme, abyste měli něco lepšího. Jenže u toho textilu je už i tak fakt hodně variant a tak jsme doufali, že si vyberete i tak...
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    HERKULES: Ale kdepak...
    To jen behem toho ladeni spousta veci vypadlo, nebo se posunulo na neurcito stylem "to se doladi (nekdy) potom", pak prisla etapa "uz to bude?" - a ted se to vraci tak trochu jako bumerang...

    Pro mne osobne je dulezite, ze se realizovaly salky na kavu a vypadaji fakt hodne dobre. To bylo to hlavni, co mne od pocatku zajimalo.
    MARI
    MARI --- ---
    AETHER: dík... tak já ještě s objednávkou počkám.

    snad mi mezitím nevykoupíte i ty hrnečky, bando nenažraná! ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    MARI: zjišťuji, co se s tím dá dělat
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ja bych prosil 18 hrnku velikosti ss
    MARI
    MARI --- ---
    a budou se ještě přidělávat ve vel. S nebo nebudou?
    KEB
    KEB --- ---
    Jen dotaz na ten hrnek/hrnky: Jsou vhodné do myčky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam