• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    EDERA
    EDERA --- ---
    KALTY: Mně přišlo, že děkují za nákup na Bastard.cz a že je mám ohodnotit, abych jim pomohla zlepšit poskytované služby.:-)
    KALTY
    KALTY --- ---
    AETHER: jo jo. Už mi přišel email :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Dnes se posílají:)

    BIGEM
    BIGEM --- ---
    tak a sme prvni, co ze to vyhravame? :D s ID SHUKI a B30 kteremu jeste jednou diky za data jeho navrhu (btw. vitezny triko sme koupili taky)
    KRUDD
    KRUDD --- ---
    AETHER: uz se tesim! :-)
    HANELA
    HANELA --- ---
    AETHER: určitě budou? Jsem to nějak propásla :-)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Tak v pondělí se prý začínají posílat.

    AETHER
    AETHER --- ---
    Takže další várka hrnků k objednání bude 23.5. - příští pondělí.
    JANEQ
    JANEQ --- ---
    AETHER: Spamujte ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    IJACZEK:
    HAWLIS: sem do klubu vám to určitě napíšu, nevím, jestli tím spamovat úplně všechny uživatele...
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    AETHER: Nebo tady?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    AETHER: objeví se avizo v poště?
    CROSS
    CROSS --- ---
    EDERA: sama jistě ne, já ho volil, když není ten nudný fádní klasický půllitrák ;-]
    EDERA
    EDERA --- ---
    KEB: No, já ho třeba volila jako z nouze ctnost, když není ten nudný fádní klasický čtvrtlitrák. A vsadila bych se, že s touhle motivací nebudu sama.
    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    Tak jo... Objednáno a zaplaceno... Dal jsem si Virtual Sailors. Lavór na kávu mi jaksi utek. No snad ještě budou...
    KEB
    KEB --- ---
    Na to jak se tady kde kdo divil, k čemu tak velký hrnek, se po nich jen zaprášilo :D
    AETHER
    AETHER --- ---
    ROBOTON: ano
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    budou jeste velky hrnky???
    AETHER
    AETHER --- ---
    RAINBOF: Nyx z toho nemá ani korunu, tričkem podpoříš PukPuka:) Ohledně tiskových podkladů se musíš obrátit na autory návrhů. Jo a hrnek s černým podkladem by byl super, ale to bylo prostě tak trochu scifi.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AETHER: ja chci hrnek cernej a tricko s tim veselym napisem nezapomel jsi na prasky. zatim hledam vhodnej hrnek. ale abych nekrenil a podporil tak si tricko oficial koupim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam