• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Tak musim rict, ze nyx triko slavi celkem uspech, predevcirem jsem ho vzal do hospody a dostalo se mi asi 5ti pochval za moc peknej design :)

    Velkej palec pro PUKPUK a všechny kdo se na tom podileli....
    FRDK
    FRDK --- ---
    Mám s doručováním nyxího balícku takový úsměvný zážitek.
    Jelikož jsem měl být v týdnu avizovaného rozesílání mimo domov, trošku jsem řešil, aby jej pošta při nezastižení neposlala zpátky, ale po zjištění, že je možná týdenní prodleva, nechal jsem to být.
    Trochu mě znejistěla pondělní SMS od České pošty, že balík pro mě převzali do přepravy. V úterý mi začal telefon v krosně na zádech vyzvánět, zrovna když jsem uháněl po hřebeni ve dvou tisících za sílící bouře. Když na chvíli přestaly švihat kroupy, zkontroloval jsem, kdo mě potřebuje a tam zmeškaný hovor a zpráva od pošťáka, že mi to donesl a kdy že budu doma. Dal jsem si práci a dlouze odesílal odpověď (v téměř nulovém signálu), že jsem v zahraničí a ať v žádném případě neposílají balíček zpět, že si jej vyzvednu z kraje příštího týdne. Obratem mi přišla odpověď, že prej jestli to nemůže předat někomu ze sousedů, že je to zadarmo. Taková péče! Zrovna když se to nejmíň hodí. Jindy aby je člověk hlídal s dalekohledem u očí ve startovních blocích...
    Tak doufám, že si trička a placky bez problémů v pondělí vyzvednu na poště :)
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    budou se ještě doplňovat velikosti triček? koupila jsem příteli L, ale je mu větší a M už nejsou ani v jedný barvě..
    FESTER
    FESTER --- ---
    registration: 18:13:10 29.5.2001
    ah jo to kurva leti ten cas
    FESTER
    FESTER --- ---
    ISTEVE: uz to resime s jednim ID jako vzajemna vymena :)
    ISTEVE
    ISTEVE --- ---
    FESTER: Ja se jich ptal, posilaj po dohode :)
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    ajo, sem s tím ještě :)

    EMAET
    EMAET --- ---
    Tak já taky :-)

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Důkaz místo slibů....akorát mi ho bere dcera na pití u jídla. Budu potřebovat další :))

    FESTER
    FESTER --- ---
    TUILE: jaky pouzdro ?
    TUILE
    TUILE --- ---
    FESTER: posli pouzdro na kver, poslu hrnek a tricko :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    COMODOR_FALKON:
    Pravda to jsem nezkusil se zeptat... jenom jsem zjistil ze do SK nepopsilaji pac pro SK udelali sajtu...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    FESTER: Pošli adresu, ti to pošlu.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    FESTER: Co je na tom tak komplikovaneho...?
    Zkusil jsi s nimi o tom jednat, ze by treba vyjimecne poslali neco smer USA..? (Pripadne i Svycarsko, Nemecko a dalsi Nyxaky okupovane lokace...)
    FESTER
    FESTER --- ---
    diskriminace, bastard.cz neposila do zahranici...:(
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    Tak uz je mam doma... :)

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Díky. Taky už mám. První kafe do mě zahučelo, že vyfotim až to druhý. A trička též super!

    Díky všem zúčastněným!
    HARALD
    HARALD --- ---
    První kafe do nového hrnečku. ;-)

    AETHER
    AETHER --- ---
    AETHER
    AETHER --- ---
    Do kategorie úlovky!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam