• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FIFI: to až budou tanga s tím vzorem ;)
    FIFI
    FIFI --- ---
    .... to už by snad chtělo nějaký sraz v nyxím oblečení:)
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Tak se připojuju.

    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    ADITU: aha, vidíš, tak to jsem ho asi dával do košíku včera, nějak to letí....
    ADITU
    ADITU --- ---
    IJACZEK: nebyl už včera.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    Tak já dám velkej hrnek v práci do košíku, teď ho chci z domova objednat a někdo z vás mi ho vyfoukne? :D
    ALICKA
    ALICKA --- ---
    NYX se mnou v Kanadě :-)

    T_O_F_F
    T_O_F_F --- ---
    BILY_HAVRAN
    BILY_HAVRAN --- ---
    tak tedy i sem:

    AETHER
    AETHER --- ---
    JACOB: Dotisk se dělá jen u nového designu.
    JACOB
    JACOB --- ---
    AETHER:
    _OZZY_: ok ok :) treba je presvedci jak rychle zmiznou tydle tricka, co se ted delal dotisk :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    JACOB: dlouhodobe... Jde o to, ze pak musis ty neprodane kusy nekde dlouhodobe skladovat (coz te bud neco stoji a nebo to proste jenom zavazi)
    AETHER
    AETHER --- ---
    JACOB: Já na Bastard rozhodně nehodlám tlačit a přesvědčovat je, že mají riskovat, natisknout sto trik a mít je skladem (tj. ležely by jim v tom peníze), když se jich reálně v tom starém designu prodalo výrazně méně než těch od Pukpuka.
    JACOB
    JACOB --- ---
    AETHER: s kym? s nyxem nebo s nekym z toho eshopu?
    AETHER
    AETHER --- ---
    JACOB: Hele klidně si to domluv.
    JACOB
    JACOB --- ---
    AETHER: dobre, zrejme je to vase riziko, ale zajem o tricka mi prijde docela velky a myslim, ze dlouhodobe o triko nyxu lidi stat budou.. tak to zvazte :)
    Slo by to triko zdrazit a pripadny zisk mit na pokryti pripadnych ztrat, pokud budou?
    AETHER
    AETHER --- ---
    JACOB: protože aby se rozpustilo síto, musí se natisknout sto trik. Pokud se trika neprodají, musí je Nyx odkoupit; fakt, že se Virtual Sailors dotiskovaly spolu s triky s novým designem byl už sám o sobě výjimečný a vůbec jsme nevěděli, jestli na to nebudeme doplácet.
    JACOB
    JACOB --- ---
    AETHER: Proc ne? Kde je poptavka mela by byt nabidka ne? At to daji o 30kc drazsi a udelaji dotisk ne?;-)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    OTAVA: Tady to bude prostrednik a ne primo banka. Dalsi firma zajistuje prevod penez a komunikaci s bankami (rychle prevody). Eshop pak nemusi mit propojeni se vsemi bankami, ale pouze s jednou firmou. Vyhoda je rychla platba (ne cekani do dalsiho dne jako u prevodu, ale potvrzeni je okamzite - samozrejme zalezi na zvolene metode a konkretni bance).
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ENDER: Aukro treba neuctuje nic, anmatkou si vzpominam ze jsem tento druh platby pouzil tak 10krat ruzne po interentu a tohle je prvni pripad kdy to bylo zpoplatnene.

    Nicmene jsme uz dost OT, jsem ochotny se presunout do nejakeho vhodnejsiho auditka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam