• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    ROMANICAK: Zkusil jsem trosku zkrotit barvy (ad LGBT) a dal jsem tam pozadi RGB(0,40,0) - coz je myslim trik, ktery by to vytisknul jako jednu plochu a ne jako samostatnych spoustu malych castecek... ale je to o dost smutnejsi ... na kazdy pad si ho z legrace necham udelat pro sebe ;]



    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    Don´t paNyx !

    ?:)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    To by měl někdo minimálně) poděkovat Lacroixovi za nápad (pokud na něj někdo máte kontakt mimo Nyx
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ILIEN: a co třeba takhle? (pardon za mspaint :))

    MANDALA
    MANDALA --- ---
    ILIEN: Skvely! Nejradsi bych dala dvacet palcu!
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Muzete nekdo vytvorit ten navrh ILIEN v kvalitnejsim rozliseni a s +20 a pak to sem dat, treba jako jpg? Taky bych si to nechal vytisknout na triko. ;o)
    MATROX
    MATROX --- ---
    ILIEN: YES, to je podle mě BEST!!! jednoduchý a zároveň nenápadný a kdo zná tak zároveň i nápadný :) Za mne zatím nejlepší návrh a souhlasím i s tím +20 moc se mě to celé líbí, kdyby tenhle návrh neprošel, tak si ho nechám udělat u kamaráda co tiskne v t4u.cz
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    MATROX: Jakože takhle úplně bez textu? (a asi by tam mělo být +20)

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOVOVAMINCE: Nahodou. Pred lety uz tu podobna limitovana serie tricek s moji majestatnosti byla a mela dost uspech :)



    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SITH: Famy a pomluvy! Asi te poslu do DI! :D
    SITH
    SITH --- ---
    KOVOVAMINCE: protože jsme tu konfliktní banda pokročilých uživatelů
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ROMANICAK: takhle?

    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    ROMANICAK: To bylo spise takovy pranicko z legrace. Ne nejakej sofistikovanej navrh. ;] Uprimne se v grafice nevyznam, tak jestli to neni pouzitelny, tak sorry.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    B30:
    To nevypada spatne, zvyrazneni klasickou zelenou je celkem dobrej napad. Daj se z toho pak udelat i ruzny kombinace pro ruzny barvy podkladu.

    Tricka bych taky ocenil cerny i bily, ale i Nyxi zelenou a nejakou tmavsi modrou. A to mam rad barvy!
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    GIOMIKY:
    Na me moc LGBT a pak tyhle maly tenky veci se brzy pranim znici, jdou odlupovat.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SITH: To je zase u většiny z nás lež. :D
    AMANT
    AMANT --- ---
    KOVOVAMINCE: ale mohlo by to mit nakou vytistenou serpu napric pres predni dil, jakoby epoxidovou visco..
    SITH
    SITH --- ---
    KOVOVAMINCE:
    "nejsem na ničím DI"
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SITH: Já bych asi vynechala konkrétní ID. Navíc tričko s Koudym... meh.
    MATHES
    MATHES --- ---
    pripadne text aktualizovat na "nezapomen si vzit rousku"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam