• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    B30
    B30 --- ---
    kdyby se dělal novej návrh, tak přihazuju jeden rychlo...vidíte tam tu dvacítku?
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    a bude i nějaká dětská verze????
    FIFI
    FIFI --- ---
    AETHER: to mne fakticky mrzí :/ To zelené dámské triko mi vydrželo velmi dlouho.
    AETHER
    AETHER --- ---
    COMODOR_FALKON: minule šlo několik anket na gate, byly informace v připomínkách a Nyx to posílal do novinek v systému a také každému do pošty (konkrétně 12. 5. 2016). Pokud tohle někdo vyignoruje, tak to už vnímám jako dost jeho problém :)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    AETHER: Tak jednak je to o tom, zda se nyxáci vůbec dozví, že taková akce probíhá - o té minulé se dozvědělo relativně málo lidí, někteří až letos...

    Jednak je to o tom, jak krátký to má být event - ale půl roku by mělo být OK...
    AETHER
    AETHER --- ---
    TRAGED: vlastně takhle jde i světle modrá a šedá.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    AETHER: ??

    Peppa Pig Cartoon Peppa washing shirts for football matches (Football Episode)
    https://www.youtube.com/watch?v=4-J6ONDHNh8
    AETHER
    AETHER --- ---
    PJOTRIK: umím Ti doma vyrobit růžovou
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Ja bych hlavne prosil jinou barvu nez jen cernou a bilou
    AETHER
    AETHER --- ---
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    AETHER: prosím, zkus tam zařadit i polo trička :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    AETHER: No hlavní je, že se něco chystá;))
    AETHER
    AETHER --- ---
    HAWLIS: napřed asi udělám anketu, co se bude tisknout a podle toho pak proběhne výběrko na dodavatele

    Podmínka je možnost tisku i keramiky/plechu a funkční e-shop.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    AETHER: chápu. Bude to chtít nějak rozumně nakombinovat. Nebo celá nová 20 léta série (s vítězným motivem) a stejnými druhý merche jako minule by určitě fungovala také. A napadlo mě udělat závazné objednávky na starší motivy, takze by se přesně věděli kolik se čeho má vyrobit.

    AETHER: bastard.cz do toho znova nepůjde?
    AETHER
    AETHER --- ---
    LUCIEN: chci zase zorganizovat něco, kde si přímo na e-shopu lidi po nějakou dobu (třeba půl roku) budou moct objednávat a obchod zároveň vyřeší celou účetní stránku. Zároveň tam bude rozumné poštovné atd.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    AETHER: No a dropshiping jako je Printful? Ty posílají z Litvy, tisk je kvalitní.
    AETHER
    AETHER --- ---
    HAWLIS: Mno... to by znamenalo fakt hodne druhu merche a velke riziko, ze se to nevyproda
    AETHER
    AETHER --- ---
    FIFI: To uz, obavam se, nezreprodukujeme.
    FIFI
    FIFI --- ---
    HAWLIS: ja bych si hlavne prala to zelene triko (ten material byl nej).
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Abych si přihodil také: trika drží, ale klidně bych souhvězdí v obou barevných variantách dokoupil a refreshnul:). Nyxí hrnky patří k nejmilejším (jsou bytelné a obsažné, pořídil jsem dva a oba drží!) ;)
    Za mě jsem jak pro kompletní re-edici, tak i novou soutěž a 20 letý motiv s novými kousky jako klidně plecháčky, roušky atp. Klidně pomohu s organizací.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam