• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    narychlo v pracovni dobe jsem zpracoval napad z prochazky se psem:


    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Čistě formální k tomu poslednímu souhvězdí - jak byla ta jedna nejvzdálenější tečka vytažená až skoro na rameno, tak mě to v reálu dost rozčiluje. Občas jí totiž při nošení zahlédnu koutkem oka a pořád pak mám dojem, že tam mám nějaký bordel a ometám si to :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TOOMIX: cerny dobry, bily staly za prd a cernej tisk na nich se sepral. Cerny trika ovsem supr.
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    ILIEN: Tohle je super! Sice bych tam nějaký ten text uvítala, ale i takto plain by to bylo dobré. Dejte vědět, pokud by se do toho nikdo nepustil, tak to vykřivkuju.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Aby som nebol úplne offtopic, ja teda nie som fanúšik toho posledného designu (súhvezdie). Radšej nejakú variáciu na Virtual Sailors.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    BENAC
    BENAC --- ---
    Ja jsem pro potřeby běžného denního nošení / užívání. Mám triko z bastard.cz a pořád drží (střih, barva, motiv - vše paráda). Žena má velký hrnek (0,4 l) a taky drží parádně. Pět let a potisk je pořád krásně vidditelný. Pak co si pamatuji, byly k 15 výročí i nějaké kávové hrníčky s talířkem?! a ten bych si taky docela rád pořídil. Z takových těch méně užívaných věcí by mohlo být klidně nějaké funkční triko, běžecké kraťasy nebo čepice / čelenka. Co bych si 100% pořídil, tak snapback čepice s rovným kšiltem v barvně černé s bílým vyšitím :))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    TOOMIX: Taky bych ocenil polo, nebo rovnou kosili :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CUNESK8: minule od bastard.cz byla ta trička super. Letos bych se přimlouval i za polo tričko
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    Ja bych dal dopredu navrh od ILIEN a na zada upravenou verzi od GIOMIKY. Doufam, ze ty tricka budou mit dobrou gramaz a 100% bavlna.;)
    TOM
    TOM --- ---
    NAVARA: link or didn't happen!
    (ani po půl hodině googlení jsem trojkový s potiskem nenašel)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOM: trojkový bez ventilu! :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    TOOMIX: to se samozřejmě stane, ale i tak tu preferuji konstruktivní diskuzi
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AETHER: nasyp je na nástěnku/záhlaví i odkazy na příspěvek ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    prosím omezte ten gaychat, ať nezapadnou návrhy :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    PUKPUK: N-word!
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    PUKPUK: jsem prave chtel vedet, jestli je to i neco deep
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    VOYTEX: svastiku predsa. Keby si tu bol od začiatku, vedel by si!
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    VOYTEX: double ignore
    PUKPUK
    PUKPUK --- ---
    VOYTEX: písmeno N ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam