• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    TOOMIX: ?
    Za mě určitě přijatelný

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SYNTAX_TERROR: KEL: PALEONTOLOG: co to dát na černý tričko? To by mohlo být OK. Případně černé tričko a na tom jen bílé logo bez toho kolečka
    KULA
    KULA --- ---
    TOOMIX: to by mě nikdy nenapadlo...
    KEL: můžu poprosit o velikost SS?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TOOMIX: to se ti jen zdá
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KEL: super, jen tam vidím tohle :)

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KEL: konečně pěkná barva trička
    KEL
    KEL --- ---
    co tohle?

    ADITU
    ADITU --- ---
    Já možná narazila na dva slabší kusy, ale v černé ta dámská už nejsou moc reprezentativní. Bílé drží jak helvétská víra ale, to jo.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Já od minulého nyx nákupu kupuju u bastardu trička pravidelně. Jsou fakt super
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FIFI: to sice ano, ale jsou i trička a potisky, které nevydrží ani 20-30 vyprání
    FIFI
    FIFI --- ---
    Jak po letech? To snad prece neni tak dlouho..........to byl rok 2016, ne?
    AETHER
    AETHER --- ---
    SARF: Jsem rada, ze jsem minule mela stastnou ruku. S Bastardem jednam a vypada to, ze to klapne.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SARF: Souhlas, po těch letech a tolika praní je to neuvěřitelné jak dobře ty trika pořád vypadají...
    SARF
    SARF --- ---
    Do motivu kecat nebudu, koupím si výroční triko ať vyhraje cokoli. Akorát bych se přimlouval za to, aby byly zase z Bastardu - dvě trika z minulý série nosím hodně, takže hodněkrát prošly pračkou, a barvy pořád skvěle drží. Černá je stále černá, což po těch letech není vůbec samozřejmý.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    AETHER: jo ale pak to prodal číňanum a ty to dotáhli k dokonalosti :)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    UBIK: na uvodni stranku ;)
    UBIK
    UBIK --- ---
    AETHER: článek na gatě?
    AETHER
    AETHER --- ---
    NAVARA: Sbiraly se body a kdyz jsi jich mel dost, mohl jsi napsat clanek na gate.
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    SMERIES: Jako asociace dobré, za konstruktivní příspěvek dávám paleček, ale pro mě už se v tom ten Nyx hodně ztrácí... Tohle bych si asi jako připomínku 20 let Nyxu na merch úplně nedal, pardon :/
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NAVARA:
    MIKEE: v infu pod ikonkou byly xp nebo neco takovyho. kdo ma lepsi pamet, tak opravi. :) levely byly (a v infu tam jeste jsou) na cyberu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam