• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    FIFI
    FIFI --- ---
    Pisi mi z Bastardu: Objednávka byla dnes odeslána. Do několika pracovních dnů bude bude doručena na zvolenou adresu. Doručení má na starost spedice (DPD, Geis nebo WeDo), ale celé to jde přes Zásilkovna.cz, a tak můžeš doručování sledovat na jejich stránkách níže.
    AETHER
    AETHER --- ---
    OMNISLASH: Neco malo asi do zasoby bude, ale presne nevim.
    MTZ
    MTZ --- ---
    Hrnky i plecháčky jsou vyprodaný, nejdou tedy objednat. Zbývají šálky na espresso, digi-tisky a několik málo kusů pánského trička, dámského trička s lemem a pánského černého polo-trička, které jsme vzali navíc se včerejší objednávkou do tiskárny.

    A ještě jedna poznámka: Je objednáno 7 ks velkých hrnků navíc, ale ty jsem do prodeje nedával jako rezervu, kdyby se nějaké rozbily nebo nevyrobily. Takže ty se v prodeji objeví případně v pondělí až to přijde z dílny.
    HARALD
    HARALD --- ---
    DEEJAYY: Koukám. Příjem objednávek byl do včerejška
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    HARALD: bral jsem triko a hrnek a před dokončením objednávky mi to hrnek vždy vyhodí že není dostupný, zkoušel jsem několikrát ....
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    koukám, že hrnek 0,5l si už asi nekoupím :(
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    AETHER: nevis, zda se tom sitem budou delat nejake kusy navic "do zasoby"? mam objednano v L, ale mam na sobe radeji upla tricka, tak bych po vyzkouseni mozna priobjednal i M, ale samozrejme mi prislo zbytecne objednavat to rovnou ve dvou velikostech.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tak taky objednano a jsem o €100 lehci :D
    AETHER
    AETHER --- ---
    Z Bastardu mi poslali prvni fotku plechacku. Za me dobry:)

    AETHER
    AETHER --- ---
    Jen připomínám, že v pondělí je uzávěrka předobjednávek. Pak už se může stát, že na vás v sítotiskovém provedení nezbyde velikost. Tak kdo ještě dumáte, dodumejte:)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Tak triko je doma a spokojenost. Střih mi vyhovuje, gramaz super a potisk kvalitní.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    kdyz se tady vsichni tak pekne deli o jejich zazitky v onlineshopu na tricky, tak si predstavte, me to pry poslou do rakouska. maji i vlastni ucet na €cka. to jsou hodni lide. tak jsem vzal hned vic. a tu kolaloku teda, nemam tu kamarady, tak abych mel co vysvetlovat.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Mně napsali, že 18.2. tak uvidíme :)
    V22
    V22 --- ---
    Mám reakci na 2 hrnky, tričko s límečkem a tričko na 19.2.21 tak se necháme překvapit ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    //časový plán máte v záhlaví:)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    kdo si počká, ten bude mít o to větší radost :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SARF: ja to mam kvuli tomu custom digitalu. tipuju, ze se sitem cekaji na celou varku objednavek, aby to mohli potom komplet roztocit.
    SARF
    SARF --- ---
    NAGASAWA: mně napsali 1.3. Ale mám to i s 0,5 l hrnkem.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Zrovna mi píše Bastard, ze odesílá triko. Chm gut, cekal jsem ho až tak během března.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVARA: A fakt ten limit ještě platí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam