• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MTZ: A právě proto je divný, že to padá do spamu na gmailu :)
    MTZ
    MTZ --- ---
    NAVARA: Je to sice z gmailu, ale přes placený Gsuite.
    MTZ
    MTZ --- ---
    Hrnky a šálky už jsme vyzvedli z dílny. V prodeji jsou teď nivě 3 poslední kusy velkých hrnků.

    FIFI
    FIFI --- ---
    A jeste jedno, az definitivne po corone ztloustnu, ve vetsi velikosti a v cervene:)

    FIFI
    FIFI --- ---
    PRED a PO



    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KOUDY: no nemládneš, hele, taky už ti táhne minimálně na čtyřicet :P
    FAT
    FAT --- ---
    FIFI: Nové Sailory, koukám. Já jsem si koupil ty současné. Ale Sailora mám pořád moc hezkého.
    :-)
    FIFI
    FIFI --- ---
    Uz je to u nas

    BENAC
    BENAC --- ---
    plechový hrnek už není ... das ist ganz shade!!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FIFI: Pche! :)
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    FIFI: reklamní termohrnky stojí většinou za starou bačkoru, mám jich doma hromadu a nevyužívám ani jeden ...
    AETHER
    AETHER --- ---
    FIFI: hele to jsem řešila před pár lety na jednom jiném projektu a tenkrát potiskovatelné termohrnky byly obecně dost low end kvalita. Takže toho bych se i bála.
    AETHER
    AETHER --- ---
    FIFI: vůbec nevím, kde by byly, ale kouknu
    FIFI
    FIFI --- ---
    AETHER: dnes ráno u snídaně nás křížkem po funuse napadlo, že by byly skvělé termohrnky, to by se u nás užilo.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OMNISLASH: Což je zvláštní, protože to vypadá, že to rozesílají ze svého účtu na gmailu :D

    Received: from www.bastard.cz (frank.onebit.cz. [2a01:430:13::212]) by smtp-relay.gmail.com with ESMTPS id ji2sm234769ejc.29.2021.02.08.12.57.0
    FIFI
    FIFI --- ---
    NAVARA: ano, teď jí je 20 a ehm... no to jen přes moji mrtvolu : )

    AETHER: já nějaké fotky měla, ale ztratily se. Pokud na ně někde náhodou narazíš, pošleš?

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FIFI: Teď je jí 20 let? Akorát pro Koudyho!
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    WRIGLEY: Slušná šance, že si mailing ohledně objednávek řeší inhouse z appky, zatímco newsletter je řešený přes profi službu která to má ošetřené (jsem lenivý se do emailu podívat jestli to tak fakt je, ale bývá to tak :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    FIFI: Ha! Z te demosky jsem mela hromadu fotek. Byl to takovy maly nyxi happening.
    FIFI
    FIFI --- ---
    Leto 2005, ja v nyxim triku nejmensi damske velikosti se ctyrletou dcerou na demonstraci na Letne, proti Bublanovi, proti Paroubkovi. Dav. Moje dcera je na demosce prvne v zivote.
    Hlasi se ke mne zcela neznami lide, protoze poznavaji triko a boji se o moji tehdy roztomilou dcerusku v kloboucku, rikaji : s tim ditetem - to tu opravdu budes? vis, aby zde policie nezasahovala. Pravda, zadne deti se tam nevyskytuji:)

    V roce 2021 to zni jako scifi. Nekde se sejit? Byt v davu? Sedime doma, nove triko si muzeme vzit obleknout tak maximalke k telce na serial. A jaxi - tu nejmensi damskou velikost uz tedy neobleknu a ta dcera uz take neni roztomila:) )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam