• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Asi sbírám hrnečky :))

    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Kávu před očkováním... s šálkem a trikem jsem spoko

    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Nechcete nekdo damsky s lemem ve velikosti S? Ze bych to nemusela vracet...strih mi proste nesedi. Ale jinak matros skvelej.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    pořídil jsem si mimo jiné vzor virtual sailors a přijde mi, že na mém exempláři je ta vodorovná linka docela nakřivo
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    KID_MCHUTT: jo nestraš! Taky mám na stole v krabici XXLko a do otevření zbývá ještě hodina a půl
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KID_MCHUTT: Nestává se mi často, aby mi XL bylo fakt velké :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NELLAS: hele, buď ráda, já když to na sebe navleču, jsou mi vidět kontinenty :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KID_MCHUTT: Hmm, já zase zjistila, že bych klidně mohla mít o číslo menší. Asi jsem se... přecenila :))
    FAT
    FAT --- ---
    KID_MCHUTT: Nestraš! Teď jsem si je vyzvedl a domu to mám ještě 3/4 hoďky. To budou nervy...
    ;-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    nojo, já budu muset shodit nebo dát trička dětem, zdá se. Holt není XXL od Bastardu jako XXL od Bastardu, ale to už jsme tu řešili. Ale co, o motivaci víc.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Trika i plecháček jsou doma, vše v pořádku. Díky! :-)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Taky dorazilo všechno (teda s výjimkou toho, o čem mi předem poslali omluvu, že to podělali v tiskárně a že to vytisknou znovu a pošlou na vlastní náklady - což beru, protože jsme v tiskárně taky už mockrát něco podělali), a navíc mne baví, že v krabici je nějakej bordel, co vypadá jako podestýlka pro morčata, kterou se bude skvěle zatápět v kamnech, a ne nějaké nafouknuté igelitové vyměkčení! :)

    Trošku mne mrzí střih trička, protože na volnějším tričku šikmo nasazený rukáv prostě nefunguje - na žádném tričku šikmo nasazený rukáv nefunguje, to je prostě konstrukční blbost. :D "T-shirt" má odjakživa rukávy do "T", když to vypadá jako "A", ne každému to sedne a hůř se v tom hýbe... Ale to je prostě současný styl, T-shirts se už vlastně nedělaj. A v jeho rámci to vlastně ještě docela jde... Proto jsem si taky pořídil jedno tričko a setík digitálně potištěných tílek. :) Sice v tom budu vypadat, jako že jsem utek z osmdesátejch, ale než dostanu příležitost cvičit jinde, než doma, tak se třeba zas dostanou do módy. :D
    V22
    V22 --- ---
    Taky mi přišlo info zeje zásilka k vyzvednutí. Dudu se těšit.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    trička jsou doma a jeden z hrnků taky, asi se při balení překoukli, stane se
    SITH
    SITH --- ---
    polotričko velmi příjemný materiál a tvar, sedí skvěle. Plecháček příjemně vede teplo od horkého kafe .)
    JAYB
    JAYB --- ---
    Dorazilo upozornění, dorazila zpráva od Zásilkovny, a v daném termínu dorazila trička. A naštěstí sedí. Díky.
    B3DA
    B3DA --- ---
    Jo, na hrnkach je ten vzor fajn :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Zasilka doma. Tricka supr. Plechacek supr :)

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Tak vyzvednuto. Pecka. Díky všem co to zařídili.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam