• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FIFI: Ano přesně. V Klecanech a roztokach.
    FIFI
    FIFI --- ---
    HERKULES: no? :) Slavnosti leveho a praveho brehu, u jedne reky nad Prahou? Kolem stanky, vareni polivky (to vari starostove obci), koncerty na obou brezich, privoz, lode, hasici :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FIFI: Hele, Che Che, to jsem klidně mohl být já :))
    FIFI
    FIFI --- ---
    CUNESK8: to je tezke s tim potkavanim. Lide si koupi triko a asi zapomenou, ze to triko je z nyxu. V roce 2019 jsem se zde ptala nejakeho muze a odpoved nemam: [ FIFI @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    (Ptat se ciziho chlapa s manzelkou a detmi bylo s mym pribuznym v zavesu zcela nevhodne).
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    Diky moc vsem, co to zrealizovali. Triko se mi libi. Jeste by mne zajimalo, kolik tricek slo do obehu, pokud to neni tajne. Zajima mne to z toho duvodu, jestli mam vubec sanci nekdy nekoho potkat. :D
    AETHER
    AETHER --- ---
    PERTAKOIN: Ja myslim, ze u plechacku se to vyrabi po 100 ks... tj. Spis ne:(
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    Jaj, jsem to zaspala a poslední plecháček mi právě někdo pod rukama vyfoukl z košíku :( Budou ještě, mám to sledovat, nebo mám smůlu?
    AETHER
    AETHER --- ---
    SARF: Mně je třeba tohle sympatičtější než igelit, asi co člověk, to názor;)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SARF: Ono už to tady bylo, resp. někdo zmiňoval snad nějaké "piliny", nevím už přesně. Taky jsem to v tom měl zabalené, ale stěžovat si nemůžu. Hrnek díky tomu dorazil bez úhony, na triko v igelitu se nic nedostalo a ještě navíc si kočky mají s čím hrát :-)
    SARF
    SARF --- ---
    Mám trochu připomínku - dorazila zásilka triček a hrnku a ten byl zabalen mj. ve dřevité vlně. To je celkem špína materiál, kterej i při nejvyšší opatrnosti zasviní okolí dřevitým prachem jako yperitem. Chtělo by to papundeklové vycpávky, nafouknuté pytlíky nebo tak něco ... já jsem to vzdal a dorozbalil před barákem u popelnice ...
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    TUILE: Zdravím, prosím fotku na náš mejl info@bastard.cz s číslem objednávky a infem, co je za problém, mrkneme na to. Všechny trička prochází před odesláním kontrolou, tak snad jsme nic takového nepustili. Ale prověříme to a kdyžtak samozřejmě vyrobíme a pošleme nové nebo vrátíme prachy. Díky
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    SITH: Sri za pozdní odpověď. Plecháček do myčky raději ne. Má radši šetrné pohlazení ručkou ve dřezu :). Jde o to, aby nezatékala voda do té dírky na kterou se věší plecháč když se nanáší smalt na plech (je na každém plecháči na uchu).
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    trochu se zpozdenim, ale tricko i hrnek jsou v poradku u me a plna spokojenost.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Já taktéž děkuji!
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    Taky se přidám, všechno mám doma, trička mi jsou. Díky! :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    JOPS: hlas se ke mne. dam ti do drzky s laskou!
    JOPS
    JOPS --- ---
    ve stredu mi dorazila tri trika :) super

    vzal jsem 2 s listou a jeden vzor 2020 :)

    a muzu se k Vam hlasit, kdyz Vas s timhle nekoho potkam, nebo dostanu do drzky? :)))
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    TUILE: bradavky jsou symetricke, od stredni osy? ptam se pro kamarada.
    AETHER
    AETHER --- ---
    FIFI: Mozna se prehledli i jini a maji ted prilis velky hrnek:)
    FIFI
    FIFI --- ---
    M4DLENKA: kdepak, já mám jen ten vzor 2016

    AETHER: HANELA: já to tedy přehlédla
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam