• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    JAVOR_BASTARD: díky za smutný info... kolik stojí ten digi dotisk?
    NAVARA: ano, souhlas. prosím druhou vlnu předobjednávky :)
    BOAR
    BOAR --- ---
    NAVARA JAVOR_BASTARD Ja bych bral hrnek
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JAVOR_BASTARD: Co preordery - nasbírat přes eshop poptávku a až jí bude smysluplné množství, vybrat peníze a poslat to do výroby?
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    HAWLIS: Bohužel hrnky už jen porcelánové malé, plecháče a půllitrovky jsou pryč. Pryč jsou také skoro veškerá síto trička, je stále možnost dotisku pomoci digitisku. Veškeré produkty, které je možné ještě objednat najdeš na: https://www.bastard.cz/nyx
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Samozřejmě smajlík :))) je to vtip. Aby se tu nikdo nenasral. Doba je zlá. Žeano
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Kdybyste dodržovali lockdown nemohlo by se to stát to je taková nenápadná kontrola, kolik času mají lidi
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    tak to mě po*er záda v kině...
    chvilku se sem nepodívam a uteče mi celej prodej.... nechapu co jsem cely mesic delal...

    bude možnost dotisku? Triko a hrnek....

    no to sem nasranej... a tak jsem se tešil.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ALMAD: jo, ty předchozí i současné motivy tam na bastard.cz stále mají v digitálním tisku
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    Craap, clovek na chvili nenyxuje a prosvihne to. Da se doobjednat?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KASUMI: tefal krachuje? pardon za blbej vtip. :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Ja mam selfiecko se znackou, ktera mozna za chvili uz nebude :(

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    WITTGENSTEIN: Hezký pěkně. Takhle to má vypadat. Žádný selfíčka na hajzlech. Pěkně do televize a pěkně v 8 večer!!!!

    Pecka!
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    Přišla k nám televize, tak jsem si příležitost zpropagovat Nyx nemohl nechat ujít. Ta trička přišla v pravý čas :)
    https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097206490-udalosti-v-kulture/221411000120313/video/826316?
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    JAVOR_BASTARD: Kámo někdo ti prohodil to tričko měl sis koupit nyxí merch když seš na tom nyxu :D
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    L4MA: Pokud dírka v uchu od plecháče píchá do prstu, určitě to není správně. Dírka tam bude tak jako tak, ale nesmí píchat do prstu při držení. Takže pro Tebe i pro všechny ostatní platí - pokud se s píchající dírkou na uchu od plecháče setkáte, pošlete mi na info@bastard.cz číslo objednávky a fotku dírky (výrobě to takto stačí) a necháme vyrobit a poslat nový plecháč. Díky za pochopení a omlouvám se za komplikace.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    JAVOR_BASTARD: Co se dá dělat, móda se mění, ty starý pohodlný střihy se už asi moc nedaj sehnat, leda možná na nějaké asijské tržnici s retro produkcí. :) Ale zas když před nošením musím tričku vytahat rukávy a při tom trošku natrhnu průramek, aby to bylo asoň trošku pohodlné, tak se můžu cítit tak nějak drsňácky, to dělal s tričkama strýček, dříve silový trojbojář. :D
    Třeba se móda zas změní jiným směrem, jeden nikdy neví...
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    LADINEK: fandim tomu, jak si lames hlavu nad spravnou modou.
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    LADINEK: Ahoj, pokud střih nesedne, mrzí mě to. Pro změnu u pánských jsem se rozhodli zhruba před čtyřmi lety, kdy starý střih přestal být prodáván a nahrazen tímto novým (už je asi na čase vypustit to slovo "moderní", koukám, že zbytečně dráždí...). Na druhou stranu si myslím, že je to krok kupředu, ty staré rukávy byly opravdu obří a velmi na člověku odstávaly. Zrovna mám dnes jedno naše tričko na sobě a rukávy mi přijdou ok, délka do půli paže. Bohužel jako u všeho, nedokážeme mít jeden produkt takový, aby vyhovoval všem, je mi líto :/

    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    L4MA: Ano jedná se o dírku, na které plecháče visí na háčku a jsou obaleny smaltem. Zkusím získat nějaké odborné vyjádření přímo od výrobce...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam