• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPRAHA 9 - Vysočany, Libeň, Prosek atd.
    Zadny takovy klub k MCP9 jsem tu nenasla, takze jako jine "mestske" kluby - restaurace, obchody, zajimava mista.. :)



    [ Severní město - život na severu Prahy ]
    rozbalit záhlaví
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    TRAGIKOMIX: ja mela porouchanou lg a prijel technik z lg, co sidli nekde v drahobejlovy.. rekl si asi o 2-3k a opravil a od te doby zase roky jede.. menil tam komplet motor "primyho vstrikovani", takze mi to prislo i legit cena
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    oc cm ma uzavrenej jeden vjezd do parkingu.. pisu to sem, aby vas to neprekvapilo, jako to prekvapilo me :D
    je to vjezd, kterej vas vyplivne uprostred centra u pandory, kdyz vyjedete nahoru nejblizsim vytahem
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Ahoj, nemá tady nekdo náhodou kontakt na overeneho opraváře praček? Zacalo nam něco chrastit v pracce a rád bych to chtěl nechat zkontrolovat. Nicméně to neni urgentní a nechce se mi dávat 2-3 tisíce za havarijní výjezd. Přičemž ta pračka má už 10 let, tak je otázka jestli vůbec má smysl do toho něco investovat, resp nějaké dražší opravy.
    Predem diky.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Uz ho maji asi

    Podezřelého ze znásilnění ženy na pražském Proseku zadržela v Mělníku zásahová jednotka | Týdeník Policie
    https://tydenikpolicie.cz/podezreleho-ze-znasilneni-zeny-na-prazskem-proseku-zadrzela-v-melniku-zasahova-jednotka/?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    to nejvetsi peklo na tom je, ze ji pak nechal na Proseku :(
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    KASUMI: No prave, pak se zcela jiste nejednalo o nahodny utok, ale momentalne to tak prezentovany je a byl bych hodne prekvapenej, kdyby to tak bylo.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CHOZZE89: Ty asi nevis moc o tom, jak dokaze nektery zeny paralyzovat muzska agrese, co? 🤷‍♀️ kdovi, co ji rekl.. klidne ji treba oslovil jmenem a vyhrozoval ublizeni diteti.. ver mi, ze matka udela hodne veci, aby ochranila dve dite..


    No uvidime, snad pusti vic informaci
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    KASUMI: Nevim, ale kdybych si mel zafantazirovat tak se ex pritel msti sve zene a postval na ni nekoho.
    Ne, vazne nevim. Ale neni vubec bezny si jen tak na ulici nekoho vytipovat, skocit k nemu do auta(!), tam ocividne musel hrozit strelnou zbrani nebo ja nevim cim, protoze kdyz ke me nekdo vleze do auta (a ja vim, ze ho nemuzu zpacifikovat), tak s nim rozhodne nikam nepojedu a nebo to vezmu kolem prvni policejni stanice, nabouram, nevim cokoli.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CHOZZE89: Jako?
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    KASUMI: Takovyhle nahodny znasilneni je dost divny. Osobne si myslim, ze za tim bude neco jinyho.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CHOZZE89: Nerozumim

    Ale kdyz to pcr policie poprce vyprdla, tak se to jmenovalo, ze zena byla “nezranena”, tak nevim, zda narazis na tohle
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    KASUMI: Já bych si počkal na konec vyšetřování, kdo ví!
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Ntvl

    Nevídaný případ znásilnění. Pachatel si sedl k ženě do auta, když čekala před školou na syna - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-nevidany-pripad-znasilneni-pachatel-si-sedl-k-zene-do-auta-kdyz-cekala-pred-skolou-na-syna-40459379?
    SM3
    SM3 --- ---
    KNX: Včera vyřešeno, díky!
    KNX
    KNX --- ---
    SM3: Ahoj, vypadá to na okruh od ističu.
    Viem sa tam dostať až v štvrtok ráno...
    SM3
    SM3 --- ---
    Je tu nějaký elektrikář nebo máte tip na někoho, kdo by se zajel kouknout co nejdříve / zítra do bytu v Letňanech? Píšou mi, že jim přestali fungovat zásuvky, já jsem mimo ČR.
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    (ano, je to ofiko Praha 8, nicméně z Proseka je to k nám asi stejně daleko jak z Kobylis;-) )

    VOLNÝ PROSTOR V ÚLU NA SÍDLIŠTI ĎÁBLICE OD PŮLKY LISTOPADU:

    Za dva týdny se nám v [úl - Kulturní a kreativní zóna na sídlišti Ďáblice] uvolní neprůchozí prostor cca 40m2, doposud atelier. Denního světla spousta díky výlohám & velmi nízké tepelně-izolační vlastnosti díky výlohám. Vnitřní výška cca 3,2m. Voda (umyvadlo/dřez) na chodbě hned vedle vstupních dveří, wc společné v objektu úlu. Možno i na sklad, dílnu (takovou, aby to přežili sousedi,...), nevhodné na zkušebnu (kvůli sousedům).

    Frýdlantská 26, Sídliště Ďáblice, zastávka bus/tram (vč.nočních spojů) Sídliště Ďáblice doslova vedle.

    371035712-10224209055998315-3689427973738165604-n

    371822916-10224209055918313-2292871575377304147-n

    371834777-10224209055958314-6215159737332527033-n
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    Multikulturní festival Barevná devítka – Kudy z nudy
    https://www.kudyznudy.cz/akce/ojedinely-multikulturni-festival-barevna-devitka


    tenhle víkend ;-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    HARDCABB: Jop. Muj vyhled z loznice..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam