• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    D1RABBIT: Tak je dost mladej, od roku 2017 asi mohl vyrůst. Zde rok stará fotka vedle 184cm a 188cm entit.

    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Tady píšou že j nejmenší z pelotonu :-) (1.57m)

    Who is the tallest pro cyclist? Who is the shortest pro cyclist? Why does height matter for cycling? - BikeRadar
    https://www.bikeradar.com/features/tallest-pro-cyclist/
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    BINARY_PARANOIC: všichni kromě Quintany .o) (koukal jsem na Martineze, Bernala, Urana)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Ale je fakt, že v nějakém jiném článku píšou 157 cm. Což by vizuálně spíše odpovídalo.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    No nevím, podle wiki má 170 cm a třeba Quintana jen 167 cm :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    koukám, že je menší než i kolumbijci .o)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    a to pockejte na poradny kopce, loni to vydrtil na baby Giru v etapach pres Mortirolo atp.
    jako na Pogacara s Roglicem zatim nema, na MS celkem propadnul, ale do budoucna by to mohl byt top contender i na etapaky. teda bude zalezet, kolik nakoupi pri ITT.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    každopádně je ten Pidcock dobrej univerzál, taky kořeny v cyklokrosu
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: Pěťo to vystihl nejlíp .))

    Peter Sagan po pretekoch: S kok*tmi sa pretekám, ako prije*aný, do pi*e!
    https://youtu.be/JQAFbD4Oxpg
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: aha, to jsem neviděl. To prokletí nejlepšího je nanic. Ale šampion se musí vyrovnat i stimhle :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: Já teda viděl až konec, ale co mě dnes docela vysírá je, že když je někde MvdP nebo WVA, tak je to takové "všichni jedeme proti nim" a oni musí jet na špici. Ten konec byl hrozný, jak mu nestřídali, málem je sjela ta velká skupina za nimi. Takže za mě Pidcock včera ne, i když prostě vítězství to je, a účel světí prostředky.
    Kdyby se na to vykašlal, tak je sjeli. A měl to možná udělat, mohl si orazit ve skupině a spurt by pak třeba dal.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MAESTRO_007:

    Putting Tom Pidcock to the test | INEOS Grenadiers Behind the scenes | Mountain bike trail riding
    https://youtu.be/gCFQs9ZWSvA
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Neviděl jsem, ale podle reportáže to vypadá, že se na Brabantskem šípu závodilo včera. Pěkně Tom Pidcock v dobre konkurenci.

    Ineos rozjíždí i MTB sekci, tak by některé xc závody mohly být zajímavé. MvdP, Schurter a Pidcock
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Tady prosím ne. "Nejsem rasista ale" opravdu nechci číst všude. Dík :-)
    JAZ
    JAZ --- ---
    ROMI: děje se to už i v cyklistice, viz. nedávná PR akce Arkey. Bouhanni málem zabil Stewarta a aby se to neřešilo, nejjednodušší je udělat chudáka a oběť z něj. Což se povedlo, UCI hodila statement odsuzující rasismus vůči němu asi půl hodiny po tom, co to zveřejnili (tzn. měli to dopředu připravený), a souběžně s tím potichu ukončila vyšetřování toho incidentu, který předtím veřejně slíbila vyšetřit. Trapný francouzský divadlo naplánovaný krok za krokem. Gronewegen měl loni ve stejné situaci jen smůlu, že je bílej.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    jezdci mají zakázáno se po dojezdu objímat
    also jezdci
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: prave no, soucasnej svet je uz v prdeli proste :) viz Kudela
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam