• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    už v sobotu

    Hvězdy Tour odletěly do Tokia. Kdo patří mezi favority? | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/hvezdy-tour-odletely-do-tokia-kdo-patri-mezi-favority
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Díky pánové, zatím došlo 6 kil. Bankovní identita utajena. Vyhlásil bych ale anketu na veloVueltu. J..
    e čas pročítat instagramy a projít si profil - moc sprinterů ten ___/\/\_ profil nepřejede do konce.17 a 18. etapa, to bude brutalitka :-)
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Olympiáda bude skvela 😀 cakal by som ze japonci to budu mat lepsie vymyslene, 3D fotky a podobne 🤔
    https://twitter.com/OutOfCycling/status/1417458149100036119?s=19

    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Sem si ještě dnes ráno pustil ten poslední dojezd. Mike Teunissen přivezl Aerta až k skoro pásce. Jumbo jako tým v tomhle o fous předběhlo Quickstep v mém osobním žebříčku nejlepších týmů na tour.
    D1RABBIT: odpojil se od mašiny, pak byl zavřený u bariéry
    WYMA
    WYMA --- ---
    KEIKIN: mas to tam
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: tak to je jasný že posílají jenom to co byli ve velu.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Máš to tam... :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    ok kurva, mas tam taky kilo :)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Takže kdo chce poslat 100 Kč KEIKINovi jako odměnu za výhru ve Velogames, může si práci zjednodušit QR kódem níže.

    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    KEIKIN: poslano, a gratulace! :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BINARY_PARANOIC: to nejsou kecy..téma otevřel CUKI. Každý vrcholový sport tak trochu deformuje, dycky je něco za něco. Nemá to být nic ve zlým.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Ok pánové, díky. Na Vueltu ten bank dopřesníme.....Je to te 2107430819/2700. Držel bych se té ankety.
    ROMI
    ROMI --- ---
    BURKHAR: zatim nic, kdyz neda cislo uctu :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    A kolik mu teda pošleme?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Vymazlej Roglič mi udělal víc bodů než Woods co jezdil v puntikach a byl v každým druhým úniku.

    No nic nějak se nezadařilo, dojela mi půlka týmu. Keikin číslo účtu do pošty
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    NAKASHI, WYMA: dohledal jsem jen tuhle anketu BURKHAR, kde vyhrála částka 100 Kč. Ale nevím, esli se pak ještě něco neměnilo.

    Já se sice Velogames neúčastním, ale tak bral jsem to jako podporu publika, takže…

    KEIKIN: za ty kecy o deformovaných tělech skřípu zubama, ale gratuluju :D Pošli číslo účtu.
    ROMI
    ROMI --- ---
    TOMASH: me jich tam vysplouchlo :) Roglic, Sagan, Haig :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    TOMASH: zažaluj o náhradu škody tu ježibabu s transparentem, jako to (snad) udělá sám Soler :) https://www.cyclingnews.com/news/injured-soler-considers-legal-action-against-fan-who-triggered-tour-de-france-crash/
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    jeste ze jsi se pripomnel :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    JONAS3: ty musis poslat 500 ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam