• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Alpecin končí v Polsku - covid u 5 členů týmu (jezdci negativní).
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    LARS_GUNNER: po ustřižení bovdenu doporučuju zarovnat pilníkem a poté otvor zakulatit křížovým šroubovákem, případně použít kulatý pilníček a srazit s ním tu vnitřní hranu. Spousta lidí zapomíná bovden po zkrácení začistit a to taky vede k problémům. Horší chod nebo prodírání lanka...
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    MAESTRO_007: Me to nenapadlo, protoze jsem byl pro novy retez a zkontrolovani patky k servismanovi, ktery teda asi bude spis na jine stroje, kdyz si nevsiml, ze ho tam cpu naopak. :)
    No kazdopadne na druhym kole to radi jak z praku a tady to ma furt nejakou rezervu... to be continued po vymene vedeni.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    LARS_GUNNER: pokud někdo nepozná že má řetěz naopak tak to asi na 100% neseřídí .)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    LARS_GUNNER: To samozřejmě chápu. Svého času jsem měl výhodu kamarádovy garáže, kde měl cyklodílnu a pískovací / lakovací skříň a většinou to tam probíhalo spíš jako páteční / sobotní večírek. Ale práce se vždy stihla a spoustu věcí jsem se naučil dělat sám.
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    HUGH_BOYLAN: Kdysi jsem si servisoval 26ku a me to i docela bavi, ale problem je cas.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    LARS_GUNNER: Ze své zkušenosti doporučuji se to pomalu učit servisovat sám. Moc velká věda to není. Důležité je mít nástroje a dnes už je spousta sdílených dílen, kam dojedeš, můžeš si půjčit nářadí, dost často ti někdo zkušenější pomůže. Pak jim tam necháš dobrovolný příspěvek, umyješ ruce Solvinou a jedeš.
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Retez naopak servismanovi asi trochu unikl. Pozitivni je, ze uz vim, ze vozit mu to je ztrata casu a penez.
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Tak retez byl obracene a vliv to asi melo ale moc velky ne. Furt to neni stoprocentni.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Sazka Tour láká na na velká jména. Do Česka dorazí Hirt i Pozzovivo - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/sazka-tour-hirt-pozzovivo.A220801_170953_cyklistika_mt2
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    LARS_GUNNER: Ty na kole šlapeš dozadu?
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Aneb občas se vyplatí kouknout do návodu :-) nápisem vždy ven
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    LARS_GUNNER: jestli má nápisy jenom z jedné strany tak ano
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    MAESTRO_007: Jednosmerny retez??! 10ti kolecko od Shimana je jednosmerne?
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Krasny kopecek do ciela v Poľsku.
    Carapaz odpadol 600m pred a hotovo
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    LARS_GUNNER: podle mě máš špatně otočený řetěz (jestli je to jednosměrný Shimano), před 10minutama jsem tvůj problém řešil na kole a bylo to tímhle.

    Případně špatná kombinace řetězu/kazety, vypadly doraz bowdenu nebo špatná vzdálenost přehazovačky od kazety nebo špatně navedené lanko do uchytu prehazovacky. yNo a pak můžeš začít měnit věci. Jak tu padlo: Bowden, lanko, řetěz, kazeta, prehazka a pak kolo .)
    BATY
    BATY --- ---
    FORELLI: Ty přesně používám a vydrží max 6K... Možná na přesmykači vydrží 12K, ale ten nemám :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: ta bariéra nesmyslně vystrčená.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: Co je na tom špatně?
    Dlouhodobý cíl je konec dopingu a pokud si uděláš graf tak v tom roce 2008 bude díky opatřením docela slušný schod
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Dik za rady.
    VITI: Patka je ok, tu jsme kontrolovali meridlem.

    Takze me ceka vymena lanek a bowdenu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam