• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ROMI: tak on má úspěchy:
    TDF 2021
    vítěz 2. etapy
    lídr žluťáka po etapách 2 – 7

    Giro d'Italia 2022
    vítěz 1. etapy
    lídr růžováka po etapách 1 – 3
    lídr fialováka po etapách 1 – 4
    cena bojovnosti po 17. etapě a celková
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    CUKI: Před Tour 2022 se Pogačarovi stalo co? připomeň, nepamatuju se.
    JAZ
    JAZ --- ---
    ATOMIKS: objektivním pohledem je to tak, že Vingegaard je prvním cyklistou v historii, který nemá špatné dny a třítýdenní závod zajede bez jakéhokoliv zakolísání. To nedokázal nikdy nikdo, vždyť i třeba Armstrong nabaštěný EPO měl pravidelné krize. A do toho všeho Vingegaard jeden den vystřelí tak, že jezdí na určitém kopci nejvyšší watty v historii cyklistiky.

    Pogi se sice po celou kariéru přirozeně zlepšuje, procento po procentu z roku na rok, ale tomu jak Vingegard zajíždí ty svoje záhadné dny (2022 Granon, 2023 ITT) se zatím nikdy ani nepřiblížil. A pokud se to bude opakovat i letos, tak se zase nepřiblíží. A není to špatným dnem, loňskou ITT prý zajel nejlepší v životě, přesně podle plánu, výrazně vyšší výkon než když na Planche sesadil Roglu, a stejně dostal 2 skoro minuty.

    To je holá fakta, bez mých subjektivních vstupů :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    DUKED: na top10 mu chybí jenom 40sekund. Ale to by ho možná mohli nechat. Každopádně v roce 2022 když se jelo přes Mortirolo tak etapu vyhrál. Zítra se jede zase a tak by motivaci mohl mít. Ale do úniku bude chtít hodně lidí.
    DUKED
    DUKED --- ---
    JONAS3: Uvidime. Musi mu vyjit ten prvni tyden a pak verim, ze to bude dobre. Proste, zkusit zopakovat 2022.

    Strasne jsem chtel na Oropu, ale, nemame hlidani, takze backup je Mortirolo, snad to klapne
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    COCOBRYCE:

    57km - Philippe Gilbert (2017 Ronde van Vlaanderen)
    53km - Tom Boonen (2012 Paris-Roubaix)
    50km - Tadej Pogacar (2022 Strade Bianche)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    MAESTRO_007: jinak tam Hirt 2022 udělal GC, má to tam asi rád :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    ROMI: jojo, je hodně svůj, ale vsadím se, že letošní sezonu bude mít dobrou. Svoje nejlepší výsledky totiž vždycky zajede v letech, kdy jede o novou smlouvu (2019, 2022). Pak někde podepíše na dva roky a další sezonu je úplně tragickej :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    DUKED: prej pokud se to prokáže, může být suspendována i Astana cca 15-45dní, šlo by o druhý případ dopingu v Astaně za dobu kratší než 12 měsíců, protože Michele Gazzoli měl pozitivní test během Volta ao Algarve 2022. - zdroj: Raúl Banqueri - nějakej datažurnalista
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    SUMAC: Jakej šéf, takovej tým, no.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    PAN_SPRCHA: Naložil si toho moc, když vyhrál první tour v roce 2020, tak jel Liege-Baston-Liege (3místo) a Valonský šíp (9místo). V roce 2021 vyhrál Liege, Milán-Turín (4místo), Strade Bianche (7místo). No a v roce 2022 vyhrál Strade Bianche, čtvrtej na Flandrech, pátej na Milán San Remo + jel ještě Okolo Flander (10.místo). No a letos vyhrál Flandry, Valonský šíp a Amstel Gold Race + jel ještě Saxo Classic (3.místo) a Milán San Remo (4.místo).

    Takže souvislost je zcela zřejmá. Chápu ho, klasiky mu jdou, na mistrovství je taky dobrej, Jonas nic takovýho nejezdí (2022 jel Tirreno Adriatico - 2.místo).
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    COCOBRYCE: dnesni etapa je zkracena na 76km.

    dovolim si pripomenout, kdyz se na podzim loni po ohlaseni etap gira vsichni radovali jak uzasny to bude, napsal jsem toto:

    SUMAC --- --- 23:37:23 17.10.2022
    se neradujte, jak znam Giro tak tam budou zaplavy, privaly snehu nebo rovnou lavina..

    haha
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    FORELLI:

    57km - Philippe Gilbert (2017 Ronde van Vlaanderen)
    53km - Tom Boonen (2012 Paris-Roubaix)
    50km - Tadej Pogacar (2022 Strade Bianche)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    tak Pog dalsi solo win, rozdrtil sam cely team Bahrainu a na zaver odjel Maasovi co byl posledni co ho porazil 1.10.2022 :)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Mno, tak já zas trochu snížím laťku, jo? :D

    #2022 #stats

    2 805 km / celkem
    33 860 m / nastoupáno
    105,7 km / nejdelší jízda
    1 × 100+ km jízda
    123 aktivit / 111 aktivních dnů
    37% outdoor (road/gravel) / 63 % virtual

    A teď ty pro mě důležitější statistiky:

    – cholesterol (dědičně zvýšený) se drží na zdravých hodnotách i se sníženou medikací
    – váha klesla z 77 kg na 66 kg, takže už jsem zas štramák bez zakulaceného pupku (ale to nejen aktivitou, taky jsem teď pečlivější ve stravování)
    – a hlavně: 2805 z 2805 km jsem si užil :)

    Ačkoliv oproti běžné české populaci myslím nejezdím zas tak málo (ostatně včera mě má drahá polovička ani nepustila na Ještěd, prý ať nejsem po celý rok pořád někde na kole :D), je z toho hezky vidět, jak jsou FORELLI, BATY, JONAS3 (a další) na úplně jiném levelu. Upřímně smekám čepičku a jen nechápu, jak to vedle běžného pracovního a rodinného života zvládáte :)

    Mimochodem sám jsem docela překvapený z poměru km ve virtualu. Čímž se mi potvrzuje, že Kickr byla jedna z nejlepších investic za poslední dobu. Tedy samozřejmě si to více užívám venku, ale často pracuji do pozdních večerů (OSVČ ftw) a když už je venku tma nebo ultra ošklivo, normálně bych se asi k aktivitě nedokopal, takhle si dám aspoň indoor.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Všem zdraví a kilometry bez nehod!

    2022 stats:

    11 638 km /celkem
    138 005 m / nastoupáno
    167 km / nejdelší jízda
    13 x 100+ km jízd (+ několik 100+ za den - závody s rozjetím)
    237 aktivních dnů
    100% pure outdoor, road

    18 závodů, 2x bedna (3. na Mamut tour, 3. na Tour de Zeleňák)
    BATY
    BATY --- ---
    FORELLI: Na ty problémy cos měl máš teda pěkný nájezd :) Taky všem vše nej do nového roku a jak už bylo řečeno, hlavně to zdraví! 🥂

    2022 stats:

    10 103 km / celkem
    91 848 m / nastoupáno
    208 km / nejdelší jízda
    10 x 100+ km jízd
    305 aktivit
    88,7% outdoor / 71,9% gravel / 15,4% road / 11,3% virtual / 1,4% MTB
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Opět je tu čas pro malou bilanci letošního roku :-)

    2022 stats:

    11 234 km / celkem
    159 659 m / nastoupáno
    220 km / nejdelší jízda
    70 x 100+ km jízd
    149 aktivit
    100 % outdoor / 92 % gravel / 8 % MTB

    První půlka roku hodně aktivní, léto ještě jakž takž, ale od září totální útlum, návrat mononukleózy, obrovská dvouměsíční únava, na kolo vůbec nálada a když už jsem vyjel, tak po 40 km jsem začal vadnout... V prosinci se to trochu zlepšilo, tak snad to zase pojede.

    Ať se vám všem daří, ale hlavně ať slouží zdraví, to ostatní už pak nějak vždycky jde! :-)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    na tohle se v týhle okurkový části sezony těšim
    https://twitter.com/UCIcyclocrossWC/status/1597576118244179968?s=20
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Vrchol cyklistickej sezony sa blíži
    https://twitter.com/OutOfCycling/status/1592941493823602690?s=19
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam