• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    B3DA: To jo, ale ta tezba je nuda :D
    B3DA
    B3DA --- ---
    OTAVA: staci najit planetu bohatou na emerit a par micu je hnedka :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    Sentici jsou sunkafleky :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    GORDHART: Ty milestony jsou ještě dobrý vopruz je když děláš monolit s agresivníma sentíkama...
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    tak jsem taky zlákanej a zítra vyzvedávám, ač mám rozehraných několik super věcí, tak mi to prostě nedá a tuhle ujetost si musim zkusit :D
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    EZEE: TO jo, ale přijde mi, že se to děje pořád. Plus jsem teď trávil dost času na planetě s agresivníma sentinelama a tam to bylo hodně otravný, protože mi to párkrát bránilo něco dělat zrovna ve chvíli, kdy jsem to dost potřeboval :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    GORDHART: Jo takhle :) To je chvilkovka. BTW soundtrack je kulervouci!
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    EZEE: Takový ty "ačívmenty" typu 'vydělal jsi XYZ jednotek" nebo 'zabil jsi X sentinelů'. Jak ti to vždycky hodí černý okraje, dramatickou hudbu a znemožní ti to cokoliv používat asi na pět vteřin.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Vcera jsem koukal na nejakej stream a chlapik tam mel cca 15 micu, byl tak na paty planete. Sbiral rare materialy (nejaky perly nebo co) v jeskynich - ty byly kus za 25 000 a pak mel atakovej trik - priletel na stanici, kouknul do komponentu lodi, co se prodava se slevou (buy!) pak prolez x lodi a dycky ten komponent nakoupil (byl to nejaky rezonator nebo co). Jeden projejce mal tak 1 - 5 rezonatoru).

    Pak sel zpet do ty vesmirny stanice a tam je prodal (sell) uz za 100% ceny. Takhle udelal na jednom kusu 30 litru.

    snad vam to nejak pomuze vydelat par kacek.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    LOJZEE: já včera doloval emerid a vydělal si 5 milionů. Pak jsem si šel a koupil jsem si za tuhle cenu 24 slotovou, ale co měla už dobrý kanony. Zase všecko craftit taky nemusim
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    VIRIK: taky zvazuju vymenu lodi, ted sem potkal 25 slotovu za 1,8 mice, ale nemel sem na ni, coz me mrzelo, byla to zatim nej nabidka, co jsem dostal.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JAFROST: přesně, tohle jsem včera taky řešil. Mám stůl polepenej papírkama!
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    ADMIX: no k tomuhle bych si strašně přál, abych měl planetu a mohl si ve hře psát nějakej log, ne mimo hru, ačkoliv by to asi taky bylo cool, ale prostě zapnout to. Podívat se na planety, rozkliknout kde jsem byl a tam si dopsat poznámky - hliník, plutonium, hodně zlata. Případně log pro ostatní hráče atp... dalo by se s tím podle mě hodně vyhrát, případně mít nějakou externí appku, kde by se člověk lognul a dělal si takovýhle poznámky atp. Snad to do budoucna bude možný.
    EZEE
    EZEE --- ---
    JAFROST: inventory ne, discoveries tusim ze jo
    EZEE
    EZEE --- ---
    GORDHART: Nechapu, co tim myslis?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    ADMIX: a hledal jsi u Humpolce?
    Já měl aluminum tuším an tý kamený planetě, kde jsem zhebnul //ta planeta mne zranila a málem dostala, tak jsem í dal ženské jméno//.

    jo a to s tím "je třeba myslet" neplatí pro nikoho zde v klubu, tím myslím ty různý přemoudřelce co nechápou že NMS není GTA V ani Elite.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    VIRIK: Ja jsem vcera hledal zasranej hlinik ve trech slunecnich soustavach!
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JAFROST: já měl tu obavu taky, ale nakonec se ukazuje že to tak není. Oni nás dost znervózňují ti hateři, hloupé články na hrej.cz (nejde to dohrát! ) a podobně. Nakonec tomu tak není, jen je tam třeba myslet :)
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    VIRIK: ja si neztezuju, jen jsem se bal, ze jsem schytal nejakej necestovatelskej bug
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JAFROST: ony jsou takhle zjevně dělaný ty questy - hledej šmudlo.
    Když na měsíci není nikde zinek nebo měď, vsaď se, že na planetě je ho plno :)
    Udělali to tak, aby tě nutili prohledávat a objevovat. Nicméně jako tak ta hra byla i prezentována, takže je to v pořádku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam