• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    btw doporučuju update log přečíst do konce :) - http://www.no-mans-sky.com/2016/08/update-1-03/
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    aaah, ok - ja jsem zatím jen prelit do druhyho systemu:) stravil jsem v prvním hromadu casu tim ze jsem ho do mrti vyplundroval:)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    GANDHI: když potkáváš alieny na jeich stanicích, po planetách, tak maj za sebou obchod a pak krabici s touhle nabídkou a jak říkaj kluci, ten spaceport. Odpovídá to tomu, kolik jich najdeš, já měl první tři (postupně lepší) už v druhý soustavě na tam objevený první planetě, kde jsem byl přes 6 hodin.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    GANDHI: vetsinou na plosinach kde je jeden spaceport. Takove ty male lokalni trznice. Maji je na stene ke koupi ve velkem boxu. Nebo pak casto u te jedne rasy co vypadaji jak "orkove". Jsou to valecnici a casto ti nabidnou nejaky
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    GANDHI: Ja dostal 24 slot nekde okolo dvacatyho systemu ...
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    GANDHI: ja ho objevil az v jinym systemu
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    kde se da splasit lepsi multitool? exosuit uz mam vylepsenej asi o pet slotu, ale na lepsi multitool jsem ještě nenarazil. je fakt ze jsem se zatím sotva hnul z domovského systemu.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ja jsem si řikal že prodávat ty Atlas stony je blbost. Ale cena lakala na zacatku. Ted jich potrebuju 10 ....
    SVORO
    SVORO --- ---
    KENZO: Hele neboj zase to budeš mít možná bez bugů ;)


    BIMBAS: BTW pokud tě sentinelové serou tak počkej dokud nenaskočí "pes" budou tam dva lítavci a jeden pes s tím, že zabij psa a jednoho lítavce počkej dokud ten poslední tě nenascanuje objeví se velký robot všechno zabij a budeš mít klid od sentinlů.

    Kadžopdáně nechápu, z lítajících sentíků padá neutrino mode nebo tak nějak ten se prodává za 13 K a je potřeba sem tam ke kraftění, ale nestakuje se ze psů padá Defensive Matrix nebo tak nějak ten se prodává za 25-7 K a ten se stakuje a je potřeba ke kraftění...


    Jinak rozhodně ta hra potřeboval větší beta test, který měli dát v rámci preoderů třebas teď na týden a vydat to až za měsíc.... Každopádně mě začíná dost točit to mizení PoI po čase nebo po loadu nebo když se vracíte zpět na nějakou planetu z jiné v systému, kurnik jako proč se tohle dějě v sci-fi hře to loď nemá databanku na souřadnice nebo co? Omlouvám se konzolistům, ale kurva co je tohle za port na PC? To i posraný Division mělo lepší port a to glitchů/bugů/exploitů je v obou hrách stejně :( Fakt tohle je hodně SNAFU
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    hele ja mel vcera v 10 vecer taky 8 slotový tool. Pak jsem najednou dostal 10,12,16,18 temer za sebou v takove rychlosti ze jsem je ani mezi tim nevylepsoval. Lod mam asi ze čtvrtého crashsitu
    KENZO
    KENZO --- ---
    Nejhorší je že všichni so krásně craftíte a vydělávate milióny a já mám tool s 8 sloty původní loď/vrak a batoh vylepšený o 1 slot. A nejdřív to zapnu v pátek a to už budu úplná lůza nemajetná proti vám.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    GORDHART: tahle je fakt tragická vzhledem:D mě se zatim líbila asi jenom jedna lod. Jinak jsou to alegorické vozy nebo kopie z Destiny pomalu
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    to bych se posral. Do třech do rána kšeftuju na spacestationě s obchodnikama v doku abych měl 7,5 milionu a ono mi to při vypínání hry crashne ? save byl po příletu na základnu takžen asi 3 hodiny dřív. Takže hrz odkládám až bude opatchováno, já na to nemam

    Jinak tool už mam 18. slotů v báglu 42 a suveréně nejvíc super poměr čas/příjem jsou ty perly z kytek. Nosil jsem jich po 25 do zakladny a ještě se člověk pobaví střílenim sentinelů. CCa co 20 minut to asi 700 tisic.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    náhodou mně to vygenerovalo kanadu

    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Našel jsem tam třeba obchodní stanici s hromadou přistávacích lodí. To, co jsem tam viděl přestát mě fascinovalo. Bohužel jsem teď čerstvě měnil loď, jinak bych si to MUSEL pořídit.

    KENZO
    KENZO --- ---
    GORDHART: screenishot?!
    Prosím...jsem týden na služební cestě a cokoliv sem napíšete mi ubližuje a zároveň těší. Víc prosím.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Právě jsem proskočil černou dírou asi milion a půl světelnejch let daleko. A na planetě zatím jsem našel krovaxí budovy, co jsem předtím nikdy neviděl a ta planeta je nádherná. Jakože fakt nádherná. Zelený kopečky se stromama protínaný fialovejma krystalickejma údolíma a nad tím vším se vznáší mědený koule.

    Jak z mejch vlhkejch scifi snů.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    vite ze kdyz nakrmite zvire tak krom toho ze bude mit radost. tak si s vama obcas nektere bude i hrat a nektera zvirata poskytuji perky. treba s vama tezi nebo nachazi ruzne suroviny a poukazuje na ne nebo sbira kyticky a tak. napiste co umi vaše.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Hm, to grupovani si musim nastudovat, zatim na to dost seru :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    BIMBAS: Našel jsem loď co měla o 2 sloty víc, hned po tom co jsem koupil loď za 2,5 míče :/ mutlitool jsou většinou lepší o dva nebo výrazně horší...

    Jinak rada pokud objevíte crash ship tak mužete vybrakovat (dismantel) tu co chtít nebudete, dostane tak nějaký materiál zpět to samé platí pro multitool, ale jde to jen když ho můžete koupit vybrakovat starý koupit nový....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam