• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    A SCIENCE-FICTION GAME SET IN AN INFINITE PROCEDURALLY GENERATED GALAXY
    rozbalit záhlaví
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    HALCYON: Dobrá strategie je, najít loď, opravit lunch trusters, koupit (vyměnit) za nepoškozenou novou loď
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    OTAVA: Tak já už jich dost potkal, ale můj money management je ve stylu "spend all in for first shiny thing I see", takže většinou si nechám zajít chuť :D.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Podle stremaeru kdyz chces S classu nebo rare (?) tak mas stat nekde v outpostu kde dost dlouho a ni zacnou priletat po nejakym case.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    VIRIK: Neblbni, to je úplně super loď, já takovou pěknou nemám. Můj Bé class fighter má 25 slotů. V podstatě mu jí závidim :D.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    HALCYON: to musíme vyzkoušet. Podobně jako jsi psal, že najednou nemáš jak přivolat Frachter – napadlo mne zda jde se k tobě připojit, přivolat můj a s ním pak skočit směrem k tomu tvému.
    A když se pak vrátím k sobě, jde i můj Frachter?
    A když u tebe nechám teleport?

    Jinak ale případy ztracených lodí i Frachterů existují, takže je třeba si je fakt hlídat a úplně neblbnout.


    KRUTAS: a navíc vypadá moc hezky, hrál jsem s podobnou celý rok.
    HALCYON: hraje chvilku. Ty lepší se objevuojou přece až s časem.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    KRUTAS: Pche, Bé class.
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---

    hraju chvilku ale tadle plechovka kterou sem si privlastnil potesila :)
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    VIRIK: +1

    A jak je to s kradením kolegovo lokací? Můžu si postavit bázi v cizí hře a pak v singlu na ní skočit? Nenapadlo mě to zkusit :(.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    když se k někomu připojuješ, tak volíš hned na začátku hry - join se k nějakýmu hráči a pak určuješ přes jakej svůj save (z toho jde tvá herní postava s inventářem). Když pak skončíte, ty si u další hry volíš moje hra (s možností že s emůžou jiní hráči připojit a volíš si zase save herní postavy, klidně tý samý cos měl před tím s kamošem. Ztotožňuje se jen ten inventář a postava, ale jinak s enahraješ tam, kde jsi před tím v singlu sám skončil.

    Je to tam celý i napsaný. Kde budeš je ta první volba - tvá hra nebo do hry kamoše, save co je potom určuje kterou svoji postavu s inventářem, vybavením a postupem si vybereš.
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    HALCYON: dik za opdoved , no a kdyz se k nekomu pripojim, tak musim letet pres pulku vesmiru so jeho systemu , nebo me to k nemu nak soupne ... a pak obracene pokud grupu rozpusitm tak zustanu vy systemu hrace nebo me to šópne tam kde sem byl ... nak si to nedokazu predstavit
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    KRUTAS: Je to jenom o potkávání... Coop až na "darování předmětu jinému hráči" moc přítomný není. Questy se nesdílí už vůbec. Ale ještě je tu faktor Galactic Hubů, který jestli chápu správně je především o uploadování naučených znalosí a postavených bází. A jestli to chápu správně (kdyžtak mne prosím opravte), tak v galactic hubu uploadovaná báze je pak na svých souřadnicích viditelná pro všechny.
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    cauvec , mate nekdo zkusenosti jak presne funkuje ta multiplayer kooperace ? Zajima me jak je to s questovou linii . Je logicky ze dva lidi budou v hlavni questovy linii uplne nekde jinde.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    LOJZEE:
    No Man's Sky - Performance Guide (Next Update)
    https://indiefaq.com/guides/276-no-mans-sky.html
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    FPS BOOST 1.3/1.31 :: No Man's Sky Technical Support
    https://steamcommunity.com/app/275850/discussions/1/1471967615888254926/

    tak tenhle setting mi nakonec pomohl, boost o 40 fps, ted mam 85-90, to uz je jina pohadka :)

    konkretne tenhle radek: Property name="TexturePageSizeKb" value="4096" / - number between "" is the max memory number of your graphic card, 2gb 2048, 4gb 4096, 8gb 8192. - mel jsem tam nesmyslne prednastavenou hodnotu 64..
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    LOJZEE: Mno kdyz se na to podivas, tak no mans sky je v tomhle snad fakt nejdal. Jasne, nema takovej super fyzikalni model spaceshipy jako mas v Elite dangerous, gunplay na zemi taky neni jako v Destiny 2, pres to vsecko ale maj od kazdyho neco a relativne to jako zaklad funguje.


    Elite nema spacelegs a uz me tam neuveritelne sere ta stereotypnost. Pristat na planetu s atmosferou? To uz tam slibujou taky nejdyl a hovno.

    O star cititenu snad ani nemluvit :F tam mas 15fps na quadcoru s dvema 1080 nvidiema ;~
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    WA9NO: takovyhle myslenky uz mam od vydani, ale asi to nebude tak snadny, dela to jen par lidi a prepokladam, ze nejak tohle, co rikas vymyslet, aby to vhodne fungovalo, by mohl byt problem i pro velka studia.. takovahle hra jeste tipuju zadna neni, ale ten koncept je lakavej uz dlouho..
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    LOJZEE: Performance je porad trochu trn v oku no.

    Ja mam obrovsky (a taky naivni) nadeje v to, cim NMS muze v budoucnosti byt pokud se do toho poradne oprou.

    Hru jsem koupil az ted po NEXT patchi, takze nejsem znegovanej tim fiaskem, ktery doprovazelo release v roce 2016.

    Myslim, ze NMS je nejbliz tomu, cemu se snazi priblizit takovej Star Citizen.

    Ja osobne bych tu hru bezmezne miloval, kdyby do toho zahrnuli hracsky frakce/klany/guildy a napriklad teritorialni konflikty a tak vubec, poradny PvP :)

    Zaklad maj velice dobrej, doufam ze nejsem uplne naivni a ten multiplayer dotahnou :)

    Chapu, ze jsou lidi co naopak nechtej PvP z jakyhokoliv duvodu, ale to se da resit offlinem, nebo private play s partou kamaradu..

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ja to hral, kdyz to vyslo a bavilo me to, ted to zkousim znova a porad me to bavi. muzika i pocit obrovskeho prostoru ke zkoumani cloveka pohlti a procedularni generace sveta je maskovana prvnich par 10tek hodin velice dobre. porad se vsak potykam se stejnym problemem nedoresene optimalizace, kdy nejsem schopen na svem temer high-end pc se prehoupnout ani pres 55-60fps. to je se 144hz monitorem velky problem. mozna jsem prehledl nekde nejaky navod, ale par rad jsem si precetl a nemyslim si, ze bych neco podstatneho prehledl, ale jestli ano, budu rad, kdyz mi to zde bude sdeleno.)
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    JCD: Jj. Já vám tam chvilku oxidoval :).
    JCD
    JCD --- ---
    HALCYON: ty ses OMG? jsem te videl v Conan Exiles ;)
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    Už někdo cestujete podle galaktických koordinátů?

    Fellow interlopers! I'm here to announce the opening of a brand new galactic trading outpost, the Fishy Pier

    Signal booster Coordinate: WEIW:03D1:007E:0258:0006

    Portal address: 0006FFA59BD2

    This is on PC, Normal mode.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam