• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVELabka : Hackerspace Ostrava : engineering and futurism is about achievable targets in specified amount of time
    DRON
    DRON --- ---
    takovy napad. byl by zajem udelat v utery kratky talk o glusterfs? stejne musim na ctvrtek delat slajdy...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SPECZ: to rozhodne. ten jejich board je celkem dost chytrej na to aby se s tim clovek matlal sam navic to api plus apka k tomu...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SPECZ:
    RAINBOF: Teď jsem si přečet ještě jednou původní dotaz - jo jasně, ledky na LEDBARu dělal Pasky s Nephirem - já jsem z nějakýho důvodu měl za to že jde o ty "chytrý" ledky co se z nich dělaj adresovatelný LEDpásky - pokud by to byla pravda, platí moje původní doporučení.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SPECZ: ledky v brmlabu delal pasky
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Zkus se zeptat Tomsucha nebo Da3m0na z BrmLabu - oni tyhle ledky maj fakt zmáklý ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem, mel bych prosbu, doporucte nejakou rozumnou diodu co bude HODNE svitit, abych ji moh pouzit do side-glow napisu LABKA, ktery uz jakestakes v prototypu mame...

    Dorne? Ty uz umis ridit RGB diody z toho nano-bordelu? Da se to aplikovat na rizeni pres GPI/O z BeagleBone nebo *PI, nebo je to napsany v necem Nono specific?

    Mame nekde na rizeni diod projekt, treba i s kusama zdrojaku, at to nemusim cist cely sam, nechce se mi s tim moc hrat, idealne bych vrazil nejakou diodu do Bigli Kosti na GPO a zkompiloval si nejakej upravenej zdrojak... dalo by se?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    01:20:22 <@Over23> peterbay: peterbay_work dron23 takze ctecka lezi v labce, a nekde se tam vali USB-232?
    01:20:42 <@Over23> podivam se na to, s 232 to vcelku umim, pinout asi zdokumentovany nemame, ze?
    01:20:52 <@Over23> ale do konektoru by mohlo byt videt, ze?
    01:21:43 <@Over23> konecne co o te ctecce vlastne vime? zkusil bych ji rozchodit, jen bych byl asi radej, kdyz bych si neco moh precist, treba co
    to do me ma asi tak sypat, kolika voltama [eh ;] a po jakych dratech
    01:22:05 <@Over23> ale prinejhorsim to nejak zmerim no, i kdyz jeste nevim jak na to... mmchodem mame nekdo osciloskop?
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    DAVE_PAGE: Čau dejve, z té firmy o které mluvis objednaval led kolega. Koupil od nich i ten futrál, asi za stopade, je to polystyrenovy box, nic specialniho ale funguje dobře. Není problém zapujcit kdybys měl zájem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takovy trosku OT dotaz: [ OVERDRIVE @ OVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: pilule na zvetseni... mozkove kapacity ]
    komentovat primo vpatricnem auditu, prosim
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    >>vypsano na Facebookove strance, tak davam i sem

    Hledame dalsi lidi... konecne!!! Mame prostor, je tam nabytek, jakastakas vybavenost naradim. Zajima vas "bastleni" a "DIY" od guerilla gardeningu a molekularni gastronomie, pres praci se svareckou, rozbruskou a kotoucovou pilou az po hackovani windows, linuxu ci siti, ci snad programovani v ASM, Jave, Perlu, Lue, bashi.... vic hlav vic vi, vic napadu, vic lidi k realizaci, v konecnem dusledku treba i lepsi zdroje na podporu projektu.
    Pokud vite o jake granty se uchazet [hacker verejne zpravy a prava nas zajima taky], radi byste sponzorovali nektery z nasich projektu nebo hackerspace jako takovy, nebo se proste jen chcete prijit podivat, dejte vedet, konecne fungujeme v "stabilnim modu". Kazde UTerky nas potkate urcite, jinak prosim dejte vedet a nekdo vam prijde ukazat co a jak.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dave? Hele uz vime co je Samsula, je to jeden z vinaru, jehoz vino prineses na ochutnavku, zejo? ;]
    Sítě Miloše Čermáka: Titul vinařství roku může získat vinař s veselým jménem či doktor růžových vín |
    http://byznys.ihned.cz/...ul-vinarstvi-roku-muze-ziskat-vinar-s-veselym-jmenem-i-doktor-ruzovych-vin
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DAVE_PAGE: zeptam se ucetni, faktura se mi v hlave poji s podnikanim a to udelat nemuzem. zkusim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DAVE_PAGE: whoa!!! dobre Ty, ja to udelam v patek
    DRON
    DRON --- ---
    DRON: zamek koupen...
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Coz me mimochodem vede k otazce... Kdyz zde udelam nejakou tu degustaci a vyberu par korun na najem (treba 300kc)...jak to mam poslat na ucet? Jako dar, jako najem, jinak...?
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Jinak. ted jsem sedel chvili se sefem a bavil jsem se s nim o sponzoringu. Bohuzel na me nemel moc casu a utekl do Prahy. Chce si nejpreve udelat nejakou resersi od sve ucetni, co se vyplati a co ne. Kolik penez se vyplati, a tak...
    Jeste se ptal, jestli muzeme vystavovat faktury....

    Bude zde nejdriv az v patek. A ja nakonec taky.


    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    pecka chlapi. jen vic a houst.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    poslal jsem prachy na 8 mesicu...4000. Snad jsem ten var.symbol vygeneroval dobre :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRON: za me souhlas
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam