• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    LOOKASH_II: jo to je super. A možná ještě trochu lepší je, že když dojdeš na nový level s friendem, tak ti to nabídne hodit Vejce předtím než ti to přidá XP.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    7B3ELFUMKLP4G
    Odměna: 10x Purified Gem
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    "Heal all" tlacitko je konecne uzitecna zmena v UX
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    EVILMIND: my jsme s dcerou sli oba do Palkie, kolega se synem do Dialgy, .. kazdopadne i Dialga muze mit ten Spacial Rend, jen nebude garantovany ... tak se snad zastesti
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem si az ted precetl info o go tour, skoda, mel jsem vzit v questu radsi Palkii nez Dialgu, ten jeji special move vypada pro me uzitecnejsi :-(

    Pokémon GO Tour: Sinnoh - Global - Leek Duck | Pokémon GO News and Resources
    https://leekduck.com/events/pokemon-go-tour-sinnoh-global/
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Navýšena maximální kapacita Pokémon Storage i batohu o 500. Jupijaje
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    nezapomente dnes polibit svuj protejsek a vyrazit do terenu ... Enamorus cekat nebude :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KUTAS: pak již jen medaile, klikni si na ikonku tve postavy, zalozka "Me", zde sjed dolu na seznam medaili, je to ikonka štítu

    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Je pro něco důležité, když mám pokemona v gymu delší dobu? Zatím to chápu tak, že ideální aspoň 1x za den po cca 8 hodinách je vyhnat, abych dostal 50 goldů.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    výzva splněna, tak pro info
    === Eventové útoky po vyvinutí
    Garchomp vyvinutý během eventu se může naučit Earth Power
    Flygon vyvinutý během eventu se může naučit Earth Power
    Altaria vyvinutá během eventu se může naučit Moonblast
    Noivern vyvinutý během eventu se může naučit Boomburst
    Salamance vyvinutý během eventu se může naučit learn Outrage
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    jen nutno podotknout, to cp se zvysi, jen pokud je buddy aktivni, tzn jak ho sundas, tak to cp zase sleze na puvodni hodnotu
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    KUTAS: primy efekt to ma, dostane CP bost v momente kdy se stane tvuj best buddy, jako bys mu dal power up, ale nevim cim se ridi o kolik
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    FRAKIRA: ale jen ten max cp, že? Tedy žádný přímý efekt to nemá, jen se Ti zvedá cap kam až můžeš jít.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    LOOKASH_II: zvysi se max cp
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    kdyz dostanu CP boost za vysrdickovanyho Best buddy - zvysi se zaroven celkovy max CP a nebo je to proste jenom beznej power up za kterej nemusim platit candy?
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    KUTAS: divny, me to snad este nikdy nezamrzlo ... iOS
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    EVILMIND: nemám žádný autocatcher a dělá mi to pravidelně taky. I když to vypadá, že pomáhá ten refresh game data v appce, jak popsal Elidor níže.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: pokud mas nejakej autocatcher tak to dela. Je to bug co tam je uz od doby, kdy predelali v aplikaci tu cast kvuli plus plusku.
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    KUTAS: má to vliv, jednou jsem vyhrál showcase, kde bylo asi 200 hráčů a dostal jsem 20.000 XP.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    KUTAS: víc lidí znamená větší šance, že někdo jiný má lepšího pokeše než ty a tebe odsune dozadu, když jste na vesnici např. jen dva, tak máš to druhé místo jisté vždycky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam