• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SA213Elektronická Evidence Tržeb (EET)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    KOC256: Nevim. Ale Agrofertu to hraje do karet.
    SARF
    SARF --- ---
    KOC256: já jsem teda hodně ostatní.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ILIBOR:
    Ty okolnosti jsou jasné. a je to jeden...
    - z jeho pohledu: vychytralý krok za druhým
    - z pohledu ostatních: ojeb za ojebem

    :)
    ILIBOR
    ILIBOR --- ---
    jakože přemýšlíte, jestli věřit člověku, který má v ČR pod palcem chemii, kterou sype místo hnojiva do půdy, aby na ní mohl pěstovat dotovanou řepku a v podstatě tak ničí ornou půdu včetně zdraví obyvatel a to vše za nejasných okolností, jak ke svému majetku přišel??
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KOC256: No jasne, to se shodnem. Ja jen rikam, ze to neni kvuli tomu, ze by ANO chtelo delat populisticke kroky. Ty kroky slouzej k tomu, co jsem psal nize. A populismus je nastroj, nikoli cil.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FRK_R23:
    jo to jsme se nepochopili...

    pohodu pro vsechny deklaruje = dela populisticke kroky
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KOC256: Prave ze o tu pohodu pro vsechny jde, protoze tim ANO operuje ve svem politickem marketingu. Cely je to o tom, ze slibuje lidem jak "bude lip". Jenze ve skutecnosti kroky tyhle vlady nejsou zacileny na lepsi zivot obyvatel, ale na vetsi kontrolu a mensi miru rozhodovani.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FRK_R23:
    - nejde o pohodu pro vsechny, ale o populisticke rozhodnuti, aby sio zajistil dalsi podporu
    - drobni farmari nesouvisi s EET, takze mozna to myslis dopbre ale jine tema.
    - nemyslim si ze jsou blbi, ale ze nejsou tak chytri
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KOC256: No ja nevim, ale cilem Andreje v politice urcite neni pohoda pro vsechny. Naopak jeho cilem je evidentni rozrustani imperia, coz sebou mimo jine nese likvidaci podle nej zbytecnych drobnych farmaru, protoze tam prece muze inkasovat dotace Agrofert. Ja si zase nemyslim, jsou tak blby jak si radi myslime. Staci se podivat na to, co tahle vlada predvadi a schvaluje a musi ti bejt naprosto jasny o co jde. Jde o vetsi kontrolu, o mensi svobodu rozhodovani (viz spadove skolky napriklad) a taky jde o to, aby co nejvic lidi bylo zamestnanejch a nesrali se do podnikani. To by totiz meli delat jen velci hraci, jako je prave AB a jeho Agrofert.

    Pokud si myslis, ze to delaj jen proto ze jsou hloupi, tak je dost podcenujes a osobne mi to prijde podobne nebezpecny, jako Andreje rovnou podporovat. Nejsou hloupi (urcite ne AB) a maji sve cile.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GIOMIKY:
    Děláš z politiků příliš chytré lidi. Ty důvody jsou mnohem jednodušší. Prostě chtěli udělat "něco" populistického. Nikdo určitě nedomýšlel nějaké zrušení nezajímavých vesnických trhů nebo vytvoření nějakých mikrozakázek, pro random SW firmy...

    Zase z toho nedělejme kanón na vrabce...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Banda kreténů zdevastovala naši zemi. Skutečnou pravdu o EET občanům nikdo neřekne, míní expert

    Banda kreténů zdevastovala naši zemi. Skutečnou pravdu o EET občanům nikdo neřekne, míní expert | EuroZprávy.cz
    http://domaci.eurozpravy.cz/...a-nasi-zemi-skutecnou-pravdu-o-eet-obcanum-nikdo-nerekne-mini-expert/

    V žádném případě. Pan ministr Pilný nic měnit nebude. EET bylo spuštěno proto, aby byly zlikvidovány malé firmy na vesnicích, aby byl vytvořen byznys pro softwarové firmy a aby se zvýšilo „sledování podnikatelů“. Argumentace, že EET narovná trh, je nesmyslná. Trh pokřivily velké nadnárodní firmy, které tlačily na cenu, brutálním způsobe zničily kvalitu a tím zlikvidovaly podnikatelskou konkurenci. Tak zní celá pravda o EET, kterou občanům nikdo neřekne.
    TOFI
    TOFI --- ---
    :-D
    EET nám uškodí, myslí si Češi. Všimli si i zdražování – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/ekonomika/439137-eet-nam-uskodi-mysli-si-cesi-vsimli-si-i-zdrazovani.html
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    SQUATBOSS: pastoval jsem asi pred postama
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    SQUATBOSS: https://www.dotykacka.cz/
    mam tu mobilni verzi a sem spokojenej;
    SQUATBOSS
    SQUATBOSS --- ---
    Ahoj prosím o radu, potřebuji EET do svého pojizdného bistra, nejlépe mobilní, díky dotaci od státu mám konkrétní rozpočet a potřebuju se trefit zhruba plus mínus do 12 000czk. Poradí někdo?
    TOFI
    TOFI --- ---
    EET: Pilný zřejmě změní Babišovo nařízení, ohledně vydávání účtenek – Forum24
    http://forum24.cz/...-novym-ministrem-mozna-prijde-evidence-predani-nakupu-misto-evidence-zaplaceni/
    TOFI
    TOFI --- ---
    ON-LINE: Babiš lhal o EET, míří na něj žaloba – Forum24
    http://forum24.cz/on-line-babis-lhal-o-eet-miri-na-nej-zaloba/
    EDISN
    EDISN --- ---
    ILIBOR: ano, když s to správně dohodne, umí kolegové stáhnout a přeexportovat to a pak to rozchodíme na merkeetě, už jsme to dělali u řady trafik ...
    ILIBOR
    ILIBOR --- ---
    EDISN: a markeeta si umí stáhnou položky z shopkeepera nebo se musí navést znova, nebo jde udělat nejaký export import ?
    EDISN
    EDISN --- ---
    ILIBOR: dle toho s čím jsem se setkal tak v podstatě ano, už jsme migrovali několik trafik z shopkeepera na markeetu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam