• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FVMOUNTINBattlerite
    Arena brawler od Stunlock games. Hráli jste někdy arény ve wowku ale chyběl vám balance? Chtěli jste hrát MOBA hry bez toho otravnýho farmení, jenom jako death-match? Tak přesně tohle nabízí hra Battlerite.
    rozbalit záhlaví
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELEMENT_LEAD: Tak pak klidne napis, vezmu Oldura a muzem povodit nejaky dvojky :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    PIVECEK: to zni dobre, se tam mrknu a oprasim Freyu )
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELEMENT_LEAD: No celou dobu byla jedna pre-season, ted uz budou pravidelne se stridajici. Ta prvni bude do kvetna. Je tam i novy reward system a sponzori, nove postavy, trochu zapracovali na balancu. Ale hlavne uz je pred zapasem nove lobby, kde si muzete i s random partakama domluvit setup, podobne jako v League of Legends atd. Nestava se uz tedy, ze te to hodi do party, bez moznosti vyberu, kde uz na zacatku vis, ze to nedate.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    PIVECEK: sezony tam byly i predtim ne? v cem je rozdil
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Akorat probehl patch a zacala konecne normalni sezona, jsou tam uz leaderboards a dalsi zlepseni. Pokud jste uvazovali o navratu, je nelepsi chvile ;)
    YETTY
    YETTY --- ---
    Ja zacal hrat asi pred 1-2 mesici a ta hra je presne pro me. Rychly pure PvP hry. Po Overwatch "cancer" a MOBA hrach je to super na odreagovani a dost zabavny. Zadny pay to win system (krom skinu, mountu, na ktere se da snadno vydelat) a "Loadouts" jsem si oblibil. Kazdy ma svuj styl a muze se tomu prizpusobit. Ukazal jsem to pratelum a vsichni jsou nadseni. Rad si odtud s nekym zahraju :))
    ID: Yetty
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Obcas bych i mohl, hod ID, pridam si te :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    potrebujem nejaky potato do trojky. sem tam to na hodku pustime a ty trojice jsou zabavnejsi
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    daed gaem
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    UNCLE_JIMBO: neniii, ted tam pridali dost awesome postavicku :)
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    Je to mrtvy co?
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    ELEMENT_LEAD:tak bych tipl že budu ten co ma posledni hrane Rocket League
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    FVMOUNTIN: na steamu ses asi 30x z ruznych zemi :)
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    ELEMENT_LEAD: hod se na nástěnku a já si tě pak přidám ;) nebo si přidej mě
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    a chtel by nekdo hrat s uplnym noobem :P
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    jaky jsou dobry komba do 3v3?
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    hral jsem chvilku o free to play vikendu a bavilo me to. hral jsem tu thrallici a je to presne muj styl, melee assassin se stunama a gap closerama. zkouseli jsme 2v2 a pak i 3v3 a to bylo super. tesim se na release.
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    ICARUS: nevím, BLC jsem nehrál, takže bych předpokládal že hlavní rozdíl bude v datu vydání, následně pak enginu atp.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    jaky je rozdil mezi battlerite a bloodline champions: vypada to uplne stejne a je to dokonce od stejnyho vyvojare
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    Mimochodem jsem udělal pár guides, tak můžete kouknout jestli tam je něco co vás zaujme.

    Battlerite guide: Ashka
    https://www.youtube.com/watch?v=na-YwU4abTs


    Battlerite guide: Ezmo
    https://www.youtube.com/watch?v=Nig8Y0x62JM


    Battlerite guide: Iva
    https://www.youtube.com/watch?v=uJ275I6m1Hs
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam