• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVATORPolskie humory - Mamy Jajkonia i Jebomila!
    Pls, pro zpřístupnění humorów širšímu publiku, házejte k postům překlady. U obrázků jednoduše:

    <div class="spoiler">text</div>

    rozbalit záhlaví
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    ETERNITY: Jakože takový oslí můstek, že nejvíc pobožný národ nemá ponětí o "Starozákonných" pojmech. Je pravda, že ten "hovňous" to pro mě mírně zastínil :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Nechybi vam trochu mezi tim, ze to decko jim rika, ze je dobije? (Neco jako zpusobim ti bolest, je to jiste, nebo mas to spocitane...)
    GOR
    GOR --- ---
    HE11_KNIGHT: Ja bych v tomhle pripade prelozil "gowniarz" jako smrad. Proste hovorovy trochu negativne zabarveny vyraz pro "dite", viz https://sjp.pwn.pl/szukaj/G%C3%B3wniarz.html
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HANOUCH: Já myslim, že má HE11_KNIGHT pravdu, ostatně, tvrdí to i slovnik.cz :D. Ale mě to přišlo takový nějaký moc doslovný a nehodilo se mi to tam. Kdo kdy slyšel policajta v riot gear řikat "hovňousi"? Navíc jako analogii v angličtině uvádí wikislovník slovo shithead. To je pro mě taky spíš sráč, než hovňous.
    A podle tvojí logiky by gowniarzek byl hovňousek.
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    HE11_KNIGHT:Hovnous by byl spis Gowniarzek nie? kot kotek pies piesek Gowniarz Gowniarzek
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    SALVATOR: Gowniarz IMHO, pokud budu vycházet z UA výrazu "himňaš", je spíš hovňous než sráč. Zajímalo by mě jestli to tak je nebo ne.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---



    - Co to tam čmáráš, sráči?
    - Nech to, je nějaký rozpočítadlo.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Sprosty repast
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---


    Tusk překousl kabel od Facebooku.

    V Polsku nemůže za všehno Kalousek, ale Donald Tusk.
    RSZ
    RSZ --- ---
    DOTCOM: už byl, ale ten se neomrzí:)

    AIMEE_L
    AIMEE_L --- ---
    Jaké chceš tetování? Aby to vypadalo, že mám peníze.


    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    AIMEE_L
    AIMEE_L --- ---
    Když se chystáš na párty a je možné, že tam zůstaneš přes noc.


    SALVATOR
    SALVATOR --- ---


    Prasátko doufalo, že s pomocí stroje času zachrání své mladší já před pedofilním strýčkem.

    Příliš pozdě si uvědomilo, že muž z minulosti nebyl jeho strýčkem.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---


    Někdy mám pocit, že v použitým kondomu je víc života, než v pohledu osob v ranní MHD
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HANOUCH: Klidně. Taky už mě to napadlo. Českej překlad, zvlášť když je nad postem a ne pod nim přitáhne pozornost jako první a pak to ztrácí kouzlo. Ale že to budou dodržovat ostatní ti nězaručim.
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    Nechci byt za picuse (vim, ze budu), ale pro ty co jsou v polstine sbehlejsi - chteji se ucit. Neslo by ty preklady dat spoiler tagu.
    AIMEE_L
    AIMEE_L --- ---
    SALVATOR: waga z dokładnością do miligrama
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SALVATOR: Touch screen, kurwa!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam