• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVATORPolskie humory - Mamy Jajkonia i Jebomila!
    Pls, pro zpřístupnění humorów širšímu publiku, házejte k postům překlady. U obrázků jednoduše:

    <div class="spoiler">text</div>

    rozbalit záhlaví
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    KYRKYJ
    KYRKYJ --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    RSZ
    RSZ --- ---
    ETERNITY: wesola elektroda tvl:))
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SHEALA: vic na tema GHS ("Globální hudební spiknutí" ) .. (dostupne i jako prednaska na Youtube)
    FFFILM: Hudebním skladatelem snadno a rychle
    http://www.fffilm.name/2012/02/hudebnim-skladatelem-snadno-rychle.html
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SALVATOR: to je spiknutí muzikantů, Češi mají hacko, anglicky mluvící stejný note říkají béčko. Jenže u nás béčko je tón o pultin nižší.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALVATOR: Ježíš na to tohle se těším, to mě vůbec nenapadlo. Byli jsme v obchodě včera, ale tohle mi stojí za tu zábavu si tam dnes pro 2,5 párku skočit. To bude nadšená ta trubka, která to tak ráda násobí 2.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    CEAR: o tom by se dalo polemizovat
    CEAR
    CEAR --- ---
    SHEALA: Háčko je Béčko a Béčko je Bes ;o)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SLEEPLESS8: Taky, ale hlavně to takhle objednávej tehdy, když chceš trollit bábu za pultem s lahůdkama. Podobně můžeš objednávat 0.0002 metrické tuny vlašáku.
    SHEALA: To je co?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    a kdyz chci teda tri nozicky parku, tak si mam objednat parek a pul?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    to mi připomíná spor jestli je Béčko Béčko, Háčko, nebo Bb.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    Maně se pokouším se vybavit, jak často vídám onu nožičkovou uzeninu v sekvencích délky zcela zjevně nadpárové...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PRAASHEK: Jim jen pikador, ale musím kvůli tomu až do Českých Budějovic.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    v parku jsem viděl ležet párek, ok :))
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SALVATOR: a když chceš teda párek v rohlíku, tak co očekáváš? Nebo to radši kvůli filozoficko-metafyzické rozpolcenosti takto vysloveného přání raději už nejíš?
    JON
    JON --- ---
    Ve Vrsovicich v reznictvi je takova pani reznice, ze at rikam cokoliv, tak myslim na neco uplne jinyho. A taky jsem este nedostal, jsem tu spravne?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SALVATOR: Tady mame ty krajove rozdily:) Ale podstata vtipu byla stejne nekde tam, ze napomneli na okurku, nebo neco v tom smyslu.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ETERNITY: No ale nemůžeš říct tři páry párků, když chceš šest nožiček, to je totiž dvanáct nožiček.
    A jo, u nás, když chci šest nožiček a řeknu tři párky, tak dostanu, co chci :-)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SALVATOR: Tri pary parku. (Ty vazne rikas tri parky? A obsluha ti rozumi a nedoptava se?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam