• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOJZEEQuentin Tarantino
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    KEB
    KEB --- ---
    FRK_R23: ve válce...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LOJZEE: Tak sice jsou pod vliem, ale pořád jsou to taky vojáci :))
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    FRK_R23: nj, zni to jednoduse, ale ta rychla reakce.. asi to moc resim.)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LOJZEE: Řekl bych, že barman pečlivě sleduje co se děje u konspiračního stolu, zatimco parta opilejch vedle se věnuje své zábavě. Z té je vyruší právě výstřel.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    jedna vec mi porad vrta hlavou, v IB jedna znejlepsich scen v restauraci, kdyz se nasi protagonisti prozradi, trva jeste chvili, nez se zacne strilet, ale zda se mi, ze k vedlejsimu stolu se tato konverzace nedonese, kdezto barman hned saha po zbrani. ale u vedlejsiho stolu se dal bavi hrou, je mi tedy zahadou, jak tak rychle zareaguji behem strelby a presne vedi na koho strilet a take by me zajimalo, co jim tarantino v tu dobu napsal do scenare, jak se meli citit, co meli slyset a delat. prijde mi to z tohoto pohledu trochu nedotazene. co vam?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    KBN
    KBN --- ---
    ACHERON: máme radost.. kur*a už musím dočíst tu knížku..
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LYL
    LYL --- ---
    Nakladatelství Prostor:
    Quentin Tarantino začal fušovat do řemesla spisovatelům a vydal svůj první román! Zatímco se kniha TENKRÁT V HOLLYWOODU roztahuje v amerických žebříčcích bestsellerů, překladatel Rani Tolimat dokončuje českou verzi. Vydáváme v říjnu!
    https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097206490-udalosti-v-kulture/221411000120726/obsah/854409-knizni-tarantino

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Tarantino understands why Bruce Lee's daughter, Shannon, is upset with "Once Upon a Time in Hollywood." But she's the only valid critic.

    “Where I am coming from is I can understand his daughter having a problem with it. It’s her fucking father. I get that,” Tarantino said. “But anybody else, oh suck a dick!”
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Kdo nema pristup na Spotify, na YT je par klipu.

    Quentin Tarantino on Pulp Fiction's Influence
    https://www.youtube.com/watch?v=YOls0uL2BSY
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam